Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W jakie gry grasz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie spędzić miły i wartościowy czas ze swoją drugą połówką to zamów na stronie www.grawrelacje.pl grę karcianą w którą razem zagracie. Gwarantowana dobra zabawa, emocje i nauka. Sprawdźcie zapoznajcie się i zamawiajcie. Ja już mam i wam polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweelinciaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram w Anno 1602 i Pokemon Go. Jeszcze niedawno grałam w The Settlers 4. Chce mi się gry planszowej strategicznej, ale nie mam chętnych do gry.
Poza tematem. Polecam herbatkę z Japonii. Mowa o Matcha, która dokupienia jest w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Cena atrakcyjna więc warto. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Naprawdę warto! Szczerze polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
a ja nadal "ogrywam" GTA V. To naprawdę TOTALNA gra! Fakt, fabułę już ukończyłem dawno temu, a teraz robię sobie misje poboczne i po prostu - zwiedzam miasto i robię swoje:> A teraz już GTA można kupić poniżej stówy - np tutaj: https://www.taniomania.pl/t/gry-gta-1 - sprawdźcie sobie - naprawdę warto! Ale uwaga - wciąga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę tego mam w domu:) No ale zarówno ja lubię grać w gry komputerowe jak i moje dzieci. Porządny komputer jest tu podstawą co nie. Karta graficzna, procesor, czy też pamięć jest mega ważną rzeczą. Zainteresował mnie też dysk Crucial MX500 500GB, chciałbym mój wymienić w końcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to jakiś czas temu zakupiłem sobie Minecraft Java Edition i jestem bardzo zadowolony. Myślałem, że to gra dla dzieci ale muszę przyznać, że trzeba się przy niej sporo nakombinować, żeby do czegoś dojść. Co uważacie o tej gierce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fertooos
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, kiedyś grałem na różnych sevrach, bardzo często polegając na radach znajomych. Teraz znalazłam świetną stronę z listą serwisów, które mi odpowiadają https://bonusy-bez-depozytu.pl/. Myślę, że też powinniście spróbować, naprawdę pozwala mi to zaoszczędzić sporo czasu. A co Wy sądzicie o tego typu stronach z gotowymi listami?

Ostatnio zmieniony przez fertooos dnia Nie 19 Gru 2021, 23:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jendruszek1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róznie bo nie każda gra mi pójdzie i zawsze z tym mam spory problem. Przeczytałem fajny artykuł na ten temat - https://popfiction.pl/poradniki/czy-gra-mi-pojdzie-na-pc-laptopie/ i teraz za każdym razem sprawdzam możliwości mojego komputera Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group