Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Peruka jako fryzura ślubna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 14:48    Temat postu: Peruka jako fryzura ślubna? Odpowiedz z cytatem

Jak wpisuję w wyszukiwarkę peruki naturalne Kraków, okazuje się, ze salonów jest kilkanaście. Postanowiłam zdecydować się na założenie peruki z naturalnych włosów jako fryzurę ślubną. Moje włosy są zniszczone i nic nie da się z nimi zrobić. Nawet fryzjerka zaleca po prostu ich ścięcie. Czy ktoś z Was może na takie właśnie rozwiązanie się zdecydował i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Pią 18 Cze 2021, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że peruka na ślub to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli masz mocno zniszczone włosy. Lepiej ich nie obciążać dodatkowymi zabiegami. Ja znalazłaam ten sklep https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/ . Mają naturalne peruki, nawet nikt z goście nie zauważy, że to nie Twoje włosy. Można je też upinać czy farbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że w dniu ślubu panna młoda powinna wyglądać tak jak to sobie wymarzyła. Więc jeśli posiadaczka krótkich, cienkich włosów, marzy o długiej bujnej fryzurze peruka jest świentym rozwiązaniem. W tym sklepie https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ jest ogromny wybór zarówno peruk naturalnych jak i syntetycznych, a także można liczyć na fachowe doradztwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 3 Sie 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o peruce jako fryzurze ślubnej, to warto zajrzeć pod ten link: https://peruki-sklep.pl/peruki-radom . Ważne jest też, aby przed zakupem, w odpowiedni sposób zmierzyć obwód głowy. Ichniejsza firma, nie tylko sprzedaje peruki ale zna się na rzeczy jak mało kto. Warto do nich zadzwonić, a na pewno doradzą Ci w tej skomplikowanej materii. Uważam, iż warto ufać profesjonalistom, którzy wiedzą, "z czym to się je".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group