Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele towarzystw ubezpieczeniowych zaniża znacząco kwotę odszkodowania, dlatego osobiście mogę Wam polecić stronę https://helpfind.pl/blog/overbooking-jak-uzyskac-odszkodowanie,500 . Znajdziecie na niej usługi profesjonalnej firmy zajmującej sie uzyskiwanie dopłaty do odszkodowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybyście planowali się szybko i skutecznie pozbyć auta to polecam takie rozwiązanie jak auto złom, auto kasacja Sandomierz Tomcar: https://kasacja-sandomierz.pl/ . Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatinio właśnie zastanawiam się jaki samochód wybrać. Mam upatrzony jeden model, ale troche kasy mi brakuje i myślę czy nie skorzystać np. z https://monebay.pl/pozyczka-na-dowod. Tam są bardzo fajne oferty pożyczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zainteresowani dobrze bez problemu sprzedać samochód to polecam skup aut Kraków jest to profesionalna firma zajmująca się skupem aut na terenie małopolski która zainteresowana jest każdą marką nie zależnie od roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etash
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:12    Temat postu: Diesla garażować! Odpowiedz z cytatem

A od czego popsuły Ci się te wtryski?
Z tego co kojarzę, to częstą przyczyną ich awarii jest trzymania auta na mrozie. Coś tam zamarza i tak dalej. A w tym roku mieliśmy siarczystą zimę! Dlatego dobrze Ci radzę, spraw sobie garaż. Taki szczelny, na przykład z https://www.grunnt-garaze.pl/garaze-betonowe-prefabrykowane - trochę wydasz, ale więcej zaoszczędzisz na braku napraw.
Bo o auto trzeba dbać!


Ostatnio zmieniony przez etash dnia Pon 14 Cze 2021, 9:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elris
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę razy pojawił się temat wypożyczalni, od siebie mogę w takim razie polecić https://carly.pl/ - korzystam z ich usług regularnie, mają bardzo opłacalny wynajem długoterminowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was korzysta z długoterminowego najmu auta i mógłby coś w tym temacie powiedzieć? Ja się zastanawiam obecnie, czy taki najem długoterminowy aut będzie dobrym wyjściem... Co sądzicie?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
friesen.oscar
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajmował ktoś auto traficar?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 18 Cze 2021, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód to ważna sprawa, także warto jest go posiadać jak i odpowiedniego o niego dbać. Z doświadczenia wiem, że nie jest to proste, ale jak się postaramy to się nam uda język Ja stosuję rady z Jak przygotować samochód na wiosnę i dzięki temu mój samochód naprawdę dobrze wygląda a ja mam sporo satysfakcji w związku z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie akcesoriów do samochodu takich które są częściowo elementami apteczki jak koc termiczny cena takich akcesoriów jest atrakcyjna na stronie sklepu dwr. Oni mają bogaty asortyment i niskie ceny. Produkty z gwarancją. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 12 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group