Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki Faberlic

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 10:50    Temat postu: Kosmetyki Faberlic Odpowiedz z cytatem

Cześć
Ja ostatnio jestem uzależniona od kremów Faberlic online. Zostawiam linka, żeby łatwiej Wam było znaleźć.
Pięknego dnia wszystkim Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś perfumy od Faberlic- takie w intensywnie zielonym flakoniku, naprawdę ładne. Jako że lubię zmiany nie zostałam z tym zapachem jednak na dłużej, teraz będę chciałam przetestować klasyk- kompozycję Paco Rabanne Lady Million uśmiech Ze strony https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/paco-rabanne-lady-million--recenzja-opinia dowiedziałam się, że ze złotego flakonika wydobywają się mocne aromaty owoców i kwiatów, dla niektórych pań zbyt intensywne, przez inne zaś wysoce cenione. Cóż, do odważnych świat należy, przy czym nie wierzę, iż kupując produkt z tzw. wyższej półki totalnie się na nim zawiodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group