Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kto płaci za obrączki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arleta.nickiel napisał:
No akurat obrączki to powinien zapłacić facet, chyba że kobieta ma jakieś fanaberie. Nie jest to jakiś olbrzymi wydatek, a jednak symbol.


Zależy z czego masz obrączki, myśmy chcieli złoto-platynowe, więc drobny wydatek to nie był Wink ale to element na całe życie, więc nie chciałam oszczędzać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak się złożyło, że to rodzice mojego lubego wyłożyli kasę na obrączki. Obecnie z finansami jest jak jest, byliśmy gotowi zapłacić, ale stwierdzili, że wyłożą na nowy start w życie. Na szczęście wielkich wydatków nie ma, wesela się nie robi, więc tylko skompletować porządny strój i jakiś poczęstunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adela50
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrączki po polowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 105

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dostałam obrączkę po babci, mój mąż dostał obrączkę po dziadku i dołożyliśmy jeszcze jakiś złoty pierścionek, a złotnik przetopił nam to wszystko na obrączki. Musieliśmy zapłacić za wykonanie obrączek, ale to był niewielki koszt w stosunku do nowych obrączek i zapłaciliśmy go wspólnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaking90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2023
Posty: 7

PostWysłany: Pon 27 Lis 2023, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór obrączek z kamieniami czy gładkich to kwestia gustu i preferencji. Nie każdemu one odpowiadają, ale niektóre panie chętnie się na takie decydują. Widziałam, że dość duży wybór mają tutaj I do ślubu (https://www.idoslubu.pl/) - możesz sobie obejrzeć na stronie i zamówić w salonie w Warszawie, Krakowie albo Kielcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 28 Lis 2023, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na te i inne pytania odpowiedź dostaniesz na tej witrynie http://suknie-wesele.pl/ która pomoże na każdym etapie organizacji wesela. Mają masę artykułów odnośnie cateringu, sukni ślubnej czy doboru muzyki. Z nimi wszystko pójdzie łatwiej więc skorzystaj z pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Strona 29 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group