Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nawóz do roślin
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 15:00    Temat postu: Nawóz do roślin Odpowiedz z cytatem

Hej! Tak jak w temacie. Chciałbym zamówić nawóz do roślin, jednak nie wiem na jaką ofertę warto się zdecydować. Macie może jakieś propozycje? Rozmawiałem o tym wczoraj z koleżanką i ta poleciła mi taką stronę https://protect-garden24.pl/pl/c/Nawozenie/22 . Sama tam zamawia i jest bardzo zadowolona z ich produktów. Faktycznie warto się na nich zdecydować?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubertosek
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to najskuteczniejsze są nawozy naturalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_szo
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem nawóz, na którym jest napisane, że jest naturalnego pochodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stosuję i polecam humus nawóz do trawy, nie kosztuje wiele, jest naturalny, dobrze działa na rośliny, można stosować też go no. do kwiatów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to jeśli chodzi o nawozy do ogrodu, to warto sprawdzić ofertę https://adrosklep.pl/ Mają szeroki asortyment, produkty wysokiej jakości i przy tym konkurencyjne ceny. Ponadto zawsze służą pomocą swoim klientom, więc tym bardziej warto się do nich odezwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro 10 Lis 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie proszę coś więcej na ten temat. W jakim czasie najlepiej i jaka częstotliwość nawożenia jest najlepsza? Marzy mi się dom pełen kwiatów, ale niestety nie mam do nich ręki. Wybrałam już doniczki https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/, mam na oku kwiaty, które nie będą ode mnie dużo wymagać. Jednak mam duży problem z tymi nawozami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko o pielęgnacji roślin masz na https://www.kwiatydlabiura.pl/pl/page/19/pielegnacja-roslin.html, znajdziesz u nich nie tylko mnóstwo informacji, ale możesz zamówić tez usługę do np. biura - odświeżą, wypielęgnują wszelkie rośliny jakie tam masz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nestor19
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My skorzystaliśmy z pomocy naszego sąsiada, który z zawodu jest ogrodnikiem i doradził nam jaki nawóz będzie pasował najlepiej. Może warto poradzić się kogoś kto się na tym zna? My jesteśmy bardzo zadowoleni uśmiech
_________________
nawozy rolnicze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim naprawdę dobrej jakości nawozów do zachowania pięknej trawy i jej rozrostu to jak najbardziej warto zajrzeć do oferty Florovit https://sklepinco.pl/marka/florovit/ u których będziecie mogli znaleźć sporo propozycji w dobrych cenach, my na przykład ogarniając nasz ogród zdecydowaliśmy się na "Florovit Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik 4 kg" zdecydowanie daje radę. Trawka równa i bardzo ładnie nam rośnie, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlon
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd je brać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group