Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalne kosmetyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcingraczyk1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 3

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 21:01    Temat postu: Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

pragnę przedstawić drogim forumowiczom ofertę naturalnych kosmetyków. Zapraszam do zapoznania się z kosmetykami, których na co dzień nie zobaczymy w naszych sklepach - Kosmetyki Konopne - naturalne, sprawdzone i skuteczne. Szczególnej uwagi wymagają maści przeciwbólowe, które idealnie sprawdzą się po hucznym weselu ! uśmiech
_________________
http://chillmedic.pl - z miłości do natury uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio bardzo spodobała się marka Bielenda a szczególnie ich seria nowa - eco sorbet uśmiech znacie? Piękne zapachy! no i super składy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greatpik
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z naturalnych kosmetyków polecam to co oferuje sklep - https://devaharmony.com/pl/kategoria-produktu/produkty/kosmetyki/ Wszystko oparte o naturalne składniki, a warto wykorzystywać naturalne metody, przywracające organizmowi pełnię sił, ziołolecznictwo, aktywność fizyczna i odpowiednia dieta to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4rtl0miej
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z naturalnych kosmetyków, które ostatnio odkryłem, są kosmetyki cbd, a dokładniej mydło https://lolocbd.eu/mydla-cbd co dosyć mnie zaskoczyło. Stosowałem już oleje i różne kosmetyki na bazie cbd, ale pierwszy raz widzę mydło na bazie konopii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 8:36    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Bardzo polubiłam kosmetyki koreańskie. Mają bardzo dobry skład, dzięki któremu wasza skóra zostanie odpowiednio nawilżona. Możecie zamówić je w https://skin79-sklep.pl/ ceny również są korzystne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grażyna29
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 23

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 17:53    Temat postu: krem na łuszczyce Odpowiedz z cytatem

http://dermacea.pl/produkt/magnipsor-white-150ml-masc-na-luszczyce-bez-recepty/ Skóra z problemami to kosmetyki tylko z tej strony, maści na łuszczyce też tam znaljdziecie. Ja tam kupuje wszystkie kosmetyki. Ten sklep zawsze nie zawiedzie moich oczekiwań. Kupuje tam produkty do włosów oraz do ciała. Moja koleżanka fryzjerka się tam też zaopatruje. Godny polecenia sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiera.maggio
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Szczerców

PostWysłany: Sob 1 Maj 2021, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię naturalne kosmetyki, bardzo dobrze wpływają na moją skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 12:16    Temat postu: naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaczęłam używać ECO NATURE z firmy Bielenda.
Kosmetyki te w 99% posiadają naturalny skład.
Sprawiają, że czuję się piękną kobietą.
Pięknie pachną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tracy89
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stosować takie kosmetyki, ponieważ mają delikatne składy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki to oczywiście każdy kupuje sobie takie kosmetyki o jakie mu chodzi. A że ja mimo wszystko nie przepadam za robieniem zakupów tym bardziej kosmetyków to korzystam z możliwości internetowych. I tak też między innymi odkryłam drogerię „GazeMee" w której to bez problemu znajdę dany kosmetyk. Także cieszę się, że teraz coraz więcej takich drogerii powstaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group