Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja bikini - jakie sposoby?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 11 Sie 2020, 10:15    Temat postu: Depilacja bikini - jakie sposoby? Odpowiedz z cytatem

Jakie metody są najlepsze?
Czytałam tutaj https://esteti-med.pl/blog/nie-ma-sie-czego-wstydzic-czyli-depilacja-laserowa-bikini+ jak może wyglądać depilacja bikini.
Może laser to rzeczywiście najlepsza opcja?
Co radzicie?
Co sprawdziło się u was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie depilacja laserowa jest najlepsza uśmiech dla mnie depilacja bikini to odkrycie zycie! mam teraz spokoj na zawsze i sie nie musze martwic podraznieniami. Na https://klinikamiracki.pl/popularne-fakty-i-mity-na-temat-zabiegow-depilacji-laserowej/ mozecie poczytac wiecej o depilacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już zrobiłam depilację laserową, miałam 5 zabiegów na bikini w odpowiednich odstępach kilka lat temu (już 3 na pewno) i niestety sporo włosków już odrosło, ale różnica jest ogromna, dużo mniejsze problemy z wrastaniem i estetyką, ale usunęły się najciemniejsze, moze przez te 3 lata sprzęty zostały ulepszone, a mam nadzieję, bo jeszcze sie chetnie wybiorę, no i niestety trzeba robic zabiegi przypominajace, nie jest to tak trwałe na 100%, ale na pewno najwygodniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2020, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób mówi, że depilacja laserowa bikini to dobra opcja, ale ja w zasadzie pomyślałam o tym, żeby spróbować z woskiem. W gabinecie kosmetycznym kraków Instytutu J'adore https://jadoreinstytut.com/depilacja-woskiem mam właśnie taką opcję. Mam nadzieję, że będą wolne pani Kasia, albo Justyna. One są mi znane od jak najlepszej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 19 Wrz 2020, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że depilacja laserowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Ja zdecydowałam się dopiero w tym roku i żałuję, że tak późno uśmiech Polecam Vici Clinic w Krakowie - obecnie skorzystacie z rabatu -50% na pierwszy zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamren.stiedemann
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krem do depilacji to jedna z najczęściej wybieranych alternatyw dla tradycyjnego golenia włosków maszynką. Jeśli ty także borykasz się z podrażnieniami, ostrymi, odrastającymi włoskami, a także czerwonymi krostkami po goleniu maszynką, przetestuj krem do depilacji https://www.ceneo.pl/Depilacja/Rodzaj:Kremy_i_pianki.htm. Krem do depilacji jest często wybierany przez osoby z suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą. Jego działanie daje podobne efekty co golenie maszynką, jednak ze względu na zupełnie inny przebieg zabiegu, krem do depilacji nie podrażnia skóry i nie narusza naskórka tak, jak maszynka do golenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padal
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

depilacja laserowa jest najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam 3 miesiące przed zajściem w ciążę depilator laserowy użyłam kilka razy, na czas ciąży pożyczyłam mamie uzywala ale nie wiem jak czesto, mama robiła sobie wąsik i brode chociaz ma raczej jasne wlosy ale mowila ze widzi ze włosów bylo mniej , teraz jestem 7 miesięcy po porodzie a nie użyłam ani razu bo brak czasu i sił....

Zastanawiam się nad wybraniem się na depilacje laserowa do gabinetu:
https://medycynaestetycznakrakow.pl/depilacja-laserowa-kiedy-warto/

Bo jednak byłoby to wygodniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o depilację, to od jakiegoś czasu mam depilator Excellence https://politaipl.com/ i powiem wam, że jest on naprawdę super, nie spodziewałam się, że z taką chęcią będę się depilowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devin.konopelski
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest to zabieg bezbolesny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group