Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Psycholog z Warszawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bennie.bergstrom
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiły się w moim związku problemy, chcielibyśmy spróbować je rozwiązać. Może znacie jakieś dobre poradnie psychologiczne do których moglibyśmy się wybrać?
_________________
terapia par wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lavada.thiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki powinien być najlepszy psycholog, aby móc uratować swój związek, bo jeszcze chyba nie jest za późno? Jestem zdania nie warto wszystkie niszczyć od razu. Z innej strony, to kryzysy sprawiają, że jesteśmy mocniejsi.
_________________
terapia dla par poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba rowniez w tym miejscu zaznaczyc ze depresja dopada takze osoby starsze.Taki senior zaczyna czuc sie niepotrzebnym poniewaz z wiekiem przestaje byc samodzielny - nie ma sily ani motywacji do zycia. Sa jednak takie miejsca, w ktorych ludzie potrafią mu pokazac ze warto zyc i ma dla kogo zyc. Takim miejscem jest chocby dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu . To dobre miejsce dla kazdego seniora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 13:56    Temat postu: Re: Psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem

rozza napisał:
Witam. Szukam psychologa z Warszawy. Kogo polecicie?


psycholog dziecięcy poszukiwany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie @sikorka sprawdź sobie https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-centrum-cbt/ . Z tego co czytałam to porady udzielane są bezpłatnie dla dzieci i młodzieży, również mogą być udzielane telefonicznie lub online, więc jak jest potrzeba to nie ma co zwlekać tylko dzwonić i pytać o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w Warszawie polecam Wam postawić na Klinikę Psychomedic.pl. Tam możecie liczyć na najlepszą opiekę, więc o efeke terapii możecie być spokojni. Warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i samemu przekonać się, jak duże stwarza to przed Wami możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 14 Maj 2021, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie moim zdaniem często można sobie chodzić do psychologa, ale własna motywacja najważniejsza. Sama doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest coś do zrobienia, czasem z lekarzem trzeba przepracować, ale nie ma co szaleć. Moim zdaniem ważne jest to, żeby jednak się starać. I ja wam mogę wstępnie powiedzieć, że dla mnie takie http://e-medialist.pl/ informacje też mają sens. Naprawdę sporo pomagają. a wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie do psychologa to zdecydowanie warto się wybrać do Centrum Medycznego Damiana, gdzie pracują odpowiedni specjaliści, którym zależy na dobru pacjenta. Sama mogę to potwierdzić bo byłam u nich na kilku sesjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiola34
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sob 4 Gru 2021, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić poradnię niedaleko Warszawy, która ma bardzo dobre opinie. Psycholog Warszawa Spokój w Głowie.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebna jest pomoc psychologa lub psychiatry i jesteś z stolicy to postaw na ofertę centrum https://psychologursus.com.pl/ Masz tutaj dostęp do najlepszych specjalistów i wiele form leczenia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki nim staniesz na nogi i wrócisz do życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group