Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspólnie uwiecznijmy Barwne Momenty Waszego życia <3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bm-foto.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 6
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 10:02    Temat postu: Wspólnie uwiecznijmy Barwne Momenty Waszego życia <3 Odpowiedz z cytatem

Do końca maja 15% rabatu na reportaże ślubne, cennik na stronie internetowej https://bm-foto.com

Fotografia to moja pasja od małego. Zaczynałam od sesji zdjęciowych mojej przyjaciółki, rodziny, znajomych... Po drodze znalazłam swój styl i odpowiedziałam sobie na pytanie: W jakim kierunku to wszystko ma pójść? Odpowiedź okazała się banalna! Chcę, aby wykonane przeze mnie zdjęcia powodowały uśmiech na Waszych twarzach, ale nie chciałam robić tego tylko dorywczo. Fotografia pochłania moją osobę 24h na dobę.

Do rzeczy. Co oferuję?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, oferuję sesje zdjęciowe, konkretnie ciężko to ująć, bo zajmuję się fotografią w szerokim znaczeniu tego słowa.

- Ślub?
- Wesele?
- Sesja plenerowa?
- Sesja studyjna?
- Wydarzenia rodzinne?
- Zdjęcia produktowe?

Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Razem możemy stworzyć coś niesamowitego.

Troszkę więcej o mnie i samej firmie.
Nazywam się Basia, fotografuję właściwie od dziecka, ale dopiero od trzech lat z pasją i pełną świadomością posługuję się aparatem.

Przez długi czas zastanawiałam się czym chce się zajmować na co dzień, jasnym było dla mnie, iż chce, aby było to coś co w pełni mnie satysfakcjonuje i wywołuje uśmiech nie tylko na mojej, ale i na twarzach innych. Niedawno przeżyłam olśnienie, któremu poświęciłam 100% swojej uwagi, chce zajmować się fotografią, nie tylko hobbystycznie, ale i zawodowo.

Moje marzenia, przerodziły się w czyny a czyny... no właśnie są tu i teraz. Otworzyłam swoją działalność i mam zaszczyt z Wami współpracować, czy to w sesjach plenerowych, studyjnych a także reportażach. Szukacie fotografa na jakieś wydarzenie w Waszym życiu? Ślub, zaręczyny, ciążą, narodziny dziecka? Chętnie uwiecznię Barwne Momenty Waszego życia i sprawie, że trzymając efekty końcowe mojej pracy w ręku będziecie szczęśliwi od ucha do ucha, a niektóre z ujęć okażą się z pewnością wyciskaczami łez.

Bright Moment - bo taką nazwę nadałam swojej działalności to nie tylko odnośnik do Barwnych Momentów, które uwieczniam, to również połączenie mojego imienia z imieniem mojego męża Basia oraz Mateusz, od tego zaczęło się poszukiwanie perfekcyjnej nazwy. Wybraliśmy ją dwa lata temu i dążyliśmy do miejsca, w którym się znajdujemy. Siedzę przed laptopem w moim biurze, obok studia i opowiadam Wam o sobie abyście wstępnie zaznajomili się z osobą, której chcecie zaufać w Barwnych Momentach swojego życia.

Chwila jest ulotna, nasza pamięć lubi płatać figle, pozwól, że pomogę Ci, aby chwila trwała wiecznie. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio -> bm-foto.com
_________________
Pozwól mi uwiecznić Barwne Momenty Twojego życia. <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group