Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka angielskiego po 30tce...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 9:20    Temat postu: Nauka angielskiego po 30tce... Odpowiedz z cytatem

Zapisać się na jakiś kurs, czy lepiej wykupić prywatne lekcje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaka forma nauki bardziej Ci odpowiada.
Język angielski we Wrocławiu możesz ogarnąć na przykład tu https://www.ih.com.pl/wroclaw/
Myślę, że jest to jakaś opcja.
Można zapisać się na kurs, ale wydaje mi się, że tego typu szkoły też coraz częściej oferują indywidualne zajęcia, co też ma swoje zalety na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wiek jest dobry do tego by nauczyć się języka obcego. Ja uczyłam się języka angielskiego w szkole podstawowej i liceum potem miałam sporą przerwę. Po wielu latach wróciłam do nauki i nie żałuję tej decyzji bo dzięki temu znalazłam lepiej płatną pracę, a mówienie po angielsku sprawia mi na prawdę sporo radości. Do tego podróżując o wiele łatwiej jest mi się odnaleźć w nowym miejscu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 3 Lip 2020, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zerknij sobie tu co robić gdy nudzi się w domu
i działaj w tym kierunku.
Ja uważam, że jeżeli można to trzeba się rozwijać i inwestować w swoje umiejętności bo nigdy nie wiadomo co i kiedy się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 15 Sty 2021, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem szczególnie teraz gdy większość czasu przez pandemię spędzamy w domu, to powinnyśmy ten czas wykorzystać na naukę języków. Choćby korzystając z takiej wygodnej platformy Tutlo tutlo.com/angielskie-tryby-warunkowe-czyli-conditionals/ . Nie dość, ze gramatyka jest na niej świetnie tłumaczona to wiedza jest przyswajana bardzo szybko dzięki elastycznej formie nauki online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 16 Sty 2021, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tutaj zmienia wiek? Przecież wiele szkół też prowadzi zajęcia dla osób dorosłych, więc na pewno warto poszukać miejsca, w którym będziecie czuli się dobrze. Na pewno warto zajrzeć do https://www.deru.pl/ bo wiele osób po 30stce szlifuje swój język właśnie u nich. Myślę, że i u Was może być podobnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaufderhar
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata ma 40 lat, angielskiego do poziomu B2 nauczył się w rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pon 8 Lut 2021, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie? Wiek nie jest przeszkodą. Mój tato w wieku 40 lat zapisał się i na angielski i uzupełnił w końcu liceum, które kiedyś przerwał w Cosinusie, też się bał, że za późno, a tu nie ma rzeczy niemożliwych, jak się chce Very Happy Kurs angielskiego będzie w porządku opcją. W grupie zawsze lepiej się nauczyć, konwersacje są moim zdaniem lepiej prowadzone niż tylko 1 na 1 z priv lekcjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 30, po 40... wiek nie jest według mnie przeszkodą jeśli tylko są chęci. Sama się uczę i nawet nieźle mi idzie. Strzałem w dziesiątkę okazały się lekcje na https://youtu.be/YRe-hR6QNjk . Lektor, który je prowadzi zasługuje na pochwałę za sposób nauki, podejście i takie motywowanie do nauki. Tym bardziej, że po każdej takiej lekcji widzę efekty i to motywuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też skorzystać z takiej opcji jak nauka w domu. Mam na myśli naukę przez Skype z osobistym lektorem. Poczytaj o tym na stronie https://edoo.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group