Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kredyt we frankach - jak sobie pomóc.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 6:30    Temat postu: Kredyt we frankach - jak sobie pomóc. Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Jeśli któraś z was miałaby taki sam kłopot, jak ja - czyli kredyt we frankach, którego raty w pewnym momencie stały się trudne do spłacenia, to polecam wam kancelarię http://kancelariapietka.pl/. Otrzymacie tam profesjonalna i kompleksową pomoc w tym zakresie. Przede wszystkim przeanalizują waszą umowę pod kątem możliwości podważenia jej w sądzie. Jeśli okaże się, że jest taka możliwość to macie duże szanse na wyplątanie się z takiej umowy, bo w kancelarii pracują specjaliści, którzy już wiele tego typu spraw prowadzili i zakończyły się korzystnym wyrokiem dla klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 4 Kwi 2021, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kredytów we frankach tyle ludzkich dramatów. W życiu nie wzięłabym kredytu walutowego. Przypadkami frankowiczów zajmuję się kancelaria kredytów frankowych w Poznaniu https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ Zresztą o ile wiem, to zakres ich działania jest na terenie całego kraju. Wszystko dziś można załatwić online. Na początek u nich darmowa konsultacja, z której warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwina76
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 13

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 17:45    Temat postu: kredyt we frankach Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o frankowiczów, to polecam pomoc kancelarii Pilawska Zorski https://pzadwokaci.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banki korzystają na takich kredytach, a my płacimy. Tak to właśnie wygląda. Je jednak się nie poddaję. Liczyłam, że bank będzie chciał zawrzeć ugodę, ale nie. Sprawa trafiła do sądu. Mam nadzieję, że efekt tego będzie pozytywny. Kancelaria obliczyłam, że mogą na tym wszystkim dużo zyskać. Tutaj https://lextio.pl jest na nich namiar. Bardzo pomagają i przede wszystkim w pierwszej kolejności weryfikują umowę czy w ogóle jest z czym iść do sądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby człowiek miał dar przewidywania to na taki kredyt nigdy by się nie zdecydował. A teraz to co, możemy jedynie walczyć o swoje i jak najbardziej należy to robić. U mnie z bardzo profesjonalną pomocą https://cleverstep.pl/ , samemu odnaleźć się w tym wszystkim byłoby niemożliwe. A tam pracuje bardzo doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych, na których można polegać w każdym momencie. Znają się na problemach frankowiczów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 30 Maj 2021, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście, że w ostatnim czasie banki zaczęły proponować ugody dla frankowiczów ? Podobno są tego plusy i minusy, dlatego warto w takiej sytuacji skorzystać ze wsparcia doświadczonych prawników. Warto przeczytać ten artykuł, ponieważ zawiera bardzo dużo istotnych informacji na ten temat. No i oczywiście poradzić się koniecznie kancelarii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michallek97
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie mialem teog problemu, jednak członek mojej rodziny był w podobnych tarapatach. Siostra skontaktowała się z kancerarią frankową [url=sj-legal.pl]sj-legal[/url] z Warszawy. Przeprowadzili ich przez cały proces sprawy i wszystko skończyło się szczęśliwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do takich kredytów to nie wiem czy warto taki brać, ale z drugiej zaś strony te kredyty we frankach czy innych walutach są dużo bardziej opłacalne. Dlatego też zaczęliśmy się zastanawiać nad tym czy kurs franka bph ma dobre oprocentowanie czy też nie. Bo wiecie lepiej wszystko sprawdzić dwa razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finansowi ekspercie pomogą ci uzyskać pieniądze jeśli jesteś frankowiczem. Unieważnienie kredytu we frankach jeśli zastanawiasz sę nad odpwoeidzią na to pytanie to mogę powiedzieć, że pomogli oni już nie jednej osobie i możesz już teraz na sronie sprawdzić jaką kwotę mogą oni pomóc ci odzyskać. Uwolnienie od obliczeń i papierologi jest naprawdę cenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie profesjonalnej pomocy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/ . Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która zajmuje się kredytami frankowymi. Jeśli chcecie pozbyć się problemu, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i skorzystać z pomocny specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group