Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór drzwi do domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcinnow
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 10 Lut 2020, 10:01    Temat postu: Wybór drzwi do domu Odpowiedz z cytatem

Witam. Buduję właśnie dom i jestem na etapie wyboru drzwi legnica do domu. Jakie macie u siebie? Co możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sampre w Bydgoszczy ma doskonały wybór drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych z opcją montażu. Ja kupowałam u nic drzwi zewnętrzne Parmax. Są to drzwi dębowe ręcznie wykończone w pięknym nowoczesnym designie i znakomitymi parametrami. W domu zrobiło się przytulnie ciepło i cicho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateeuszz
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 23

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli o budowie mowa to polecam stronę http://expert-budowlany.pl/ Mają ciekawe artykuły o ogólnie mówiąc budowlance. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że w najlepiej jest szukać drzwi w hurtowni bo tam możemy liczyć na dość spory wybór także jeśli chodzi o ceny. Dlatego też każdy szuka jak najlepszego rozwiązania dla siebie. I tak też ja zamierzałam poszperać w internecie aby w ogóle sprawdzić co jest ciekawego dostępne. I między innymi tutaj https://vrata.pl/k/drzwi-metalowe/ znaleźć można dość ciekawy wybór w drzwiach wejściowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateeuszz
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 23

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie szeroko rozumianego budownictwa polecam http://expert-budowlany.pl Jest tam sporo przydatnych informacji. Widać, że strona rozwija się więc warto zaglądać. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na jakości to ja bym postawiła na drzwi drewniane uśmiech Tu polecam szczególnie polskiego producenta Kris Drzwi. Bez problemu realizują zamówienia indywidualne, nawet takie związane z nietypowymi wymiarami. Solidna jakość, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stracke.cheyenne
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się, że zarejestrowałam się na to forum uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są aluminiowe zatrzaskowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, zawsze powinniście stawiać na najlepsze rozwiązania. W tym temacie nie ma w ogóle miejsca na jakiekolwiek odstępstwa od jakości. Właśnie dlatego na uwagę zasługują na pewno drzwi pasywne z https://www.smartdoor.pl/oferta/drzwi-synergy-in Jeśli jeszcze ich nie sprawdzaliście, to najwyższy czas to nadrobić. Chodzi w końcu o bezpieczeńśtwo Waszego domu.

Ostatnio zmieniony przez Kaśkaa23 dnia Pon 19 Lip 2021, 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lmcglynn
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 10 Lip 2021, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o drzwiach aluminiowych? Dobrze się sprawdzają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group