Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak szybciej dostać pracę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klika
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 23:04    Temat postu: Jak szybciej dostać pracę Odpowiedz z cytatem

Jak szybciej dostać pracę
Czasami nie ma czasu na szukanie wymarzonej pracy. Rachunki są gromadzone, chcę jeść. Jestem gotów iść gdziekolwiek, żeby zarobić trochę pieniędzy.
You're in a new job.
Dla tych, którzy są w trudnej sytuacji, mam 6 wskazówek:
Obniż oczekiwania płacowe. Dowiedz się, ile płacą specjaliści na twoim poziomie. Podaj średnią cyfrę w CV. Znalezienie pracy z dużym wynagrodzeniem wymaga czasu. Testy wstępne, rozmowy kwalifikacyjne.
Odrzuć niektóre prośby. Tak, Praca w niewygodnych warunkach jest trudna. Pamiętaj, że to tymczasowe. Wykreśl z listy wymagania, bez których możesz się obejść. Czy chcesz zrezygnować z dobrego miejsca,ponieważ dojeżdżasz do pracy o pół godziny dłużej? Czy naprawdę nie obejdziesz się bez ubezpieczenia zdrowotnego, chyba że jest to szkodliwa produkcja?
Wypróbuj się w pokrewnych zawodach. Każda wąska specjalność ma podobną. Na przykład copywriterzy często przechodzą na marketing internetowy lub infobiznes.
Zabierz się do pracy już dziś. Zgłoś chęć rozpoczęcia już teraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wielu poszukujących pracy potrzebuje czasu: zająć się sprawami w poprzednim miejscu, odpocząć. Praca jest bezczynna, firma traci zyski, ponieważ nie może zrealizować niektórych pomysłów. Kierownictwo ustępuje i jest gotowe zabrać osobę nawet z niewielkim doświadczeniem.
Spójrz na swoje CV krytycznie. Czy to zrozumiałe, że jesteś dobrym i odpowiedzialnym specjalistą? Czy dobrze pokazałeś swoje mocne strony, umiejętności i doświadczenie?
Zainstaluj aplikację mobilną. Zawsze będziesz na bieżąco z nowymi ofertami pracy.
Pamiętaj, że poszukiwanie pracy to codzienna praca. Żadne porady, agencje, strony internetowe nie pomogą, jeśli weźmiesz to lekko. Każdego ranka wysyłaj CV, dzwoń do pracodawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko teraz o pracę za granicą, tak na własną rękę. Bezpieczniej będzie zgłosić się do agencji pracy tymczasowej, np MG Solutions. Z pewnością znajdą wam fajną pracę, na dobrych warunkach. Polecam wam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie samo znalezienie pracy nie jest czymś trudnym, ale wiem z doświadczenia, że niektóre osoby szukają po prostu pracy tymczasowej. Ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest spojrzeć na ofertę usługi z https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/nasze-uslugi/praca-tymczasowa gdyż praca tymczasowa to sprawdzone rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to czasami, nawet niewiele trzeba aby znaleźć coś dobrze płatnego i lekkiego. Chociażby praca konsultantki Avon jest bardzo opłacalna... Wbrew pozorom, możecie tutaj sporo zyskać. Raz, że od każdej sprzedaży macie parę groszy dla siebie, to i zyskujecie też super rabaty. Zobaczcie więcej szczegółów na stronie konsultantka.pl.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 8 Maj 2021, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że interesuje mnie praca dla Amazona, którą oferuje firma https://www.adecco-jobs.com/amazon/pl-pl/locations/wroclaw/nasza-oferta-w-bielanach-wrocawskich/ . Coraz więcej osób wybiera takie zatrudnienie ze względu na bardzo fajne warunki pracy oraz premie za polecenie pracowników, które może wynosić nawet 2000zł brutto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że ja po dłuższym okresie zastanawiania się również zdecydowałam się na to, aby założyć własną firmę. Już nawet miałam okazję czytać blog https://www.gamfi.com/blog/ z którego czerpię bardzo wiele inspiracji na temat grywalizacji oraz onboardingu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joana90
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 15 Maj 2021, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc na rozmowę trzeba się dobrze przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć nad zdobyciem nowych kwalifikacji albo przebranżowieniu się na coś potrzebnego na rynku. Spoko opcją są szkoły dla dorosłych https://www.cosinus.pl/krakow gdzie można to zrobić bezpłatnie i na niektórych zawodach nawet w rok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie chcę pracować na etat i postanowiłam zostać freelancerem. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Bardzo ważna jest wówczas marka osobista , przy której tworzeniu można czasem popełniać różne błędy. Znalazłam bardzo fajny artykuł na stronie jakrzucicetat.pl, w którym są opisane takie błędy i co zrobić aby ich po prostu nie popełniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariela11
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wątek. Jestem właśnie w trakcie szukania pracy na pełen etat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group