Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 778, 779, 780
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki, a jakie biustonosze ciążowe najlepiej bezszwowe polecacie? W których czułyście się wygodnie i komfortowo? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Justyna*** napisał:

No i generalnie zgadzam się z tym co piszesz Nhele, tylko z jednym nie - nie da się przygotować, moim zdaniem, na takie trudne wymagające macierzyństwo. Ja się w myślach przygotowywałam na takie, nic mi to nie dało. Byłam ogromne zaskoczona.


Przecież ja to napisałam, że nie da się przygotować, bo nigdy nie wiadomo, z jakim egzemplarzem przyjdzie nam się zmierzyć, więc nawet kolejne dzieci mogą wywołać sporą niespodziankę.
A macierzyństwo, mimo, że ma wiele zaskakujących zwrotów akcji, wymaga cierpliwości, pewnego stopnia abstrakcji to najwspanialsza przygoda w życiu uśmiech

Kasia, Ty oczekujesz, że przez Internet powiemy Ci, jaką masz infekcję i ile możesz czekać? Serio?
Myślisz, że ktoś weźmie na siebie taką odpowiedzialność?

Zwykle grzybice leczy się nystatyną, nikt Ci jej nie wyda bez recepty, infekcje w ciąży ogólnie są niefajne, bo mogą powodować wiele nieprzyjemnych powikłań, z wywołaniem przedwczesnego porodu włącznie. Taka wiedza powinna zwykle skłonić do wizyty u lekarza jak najwcześniej, a nie do pytania na forum, czy trzeba i opisywania stopnia swędzenia psiochy za przeproszeniem język
Nie chcę być złośliwa, naprawdę, Twoje pytanie właśnie dlatego pominęłam, ale jak już tak bardzo chcesz odpowiedzi...



jesli ktos chce leczyc grzybice to warto isc do lekarza specjalisty


___________________
https://www.degress.pl/warszawa-podolog/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 778, 779, 780
Strona 780 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group