Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy Cavoe Osis zmieszczę do małego bagażnika?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2021, 20:42    Temat postu: Czy Cavoe Osis zmieszczę do małego bagażnika? Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Przymierzamy się do kupienia wózka dla naszej córeczki i w oko wpadł nam Osis od Cavoe. Wydaje się być raczej niewielki, zależy nam na tym aby naprawdę taki był, bo często robimy sobie tripy, a mamy niewielki bagażnik. Jak Osis wygląda pod tym względem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 294

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zdecydowanie wybrałaś dobry wózek! Osis jest niewielki zarówno po rozłożeniu jak i złożeniu. Warto wspomnieć, że składa się go błyskawicznie i lekko, a sam wózek też jest niskiej wagi. Mimo braku amortyzacji, daje wystarczający komfort dziecku, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Sro 24 Sie 2022, 7:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, trudno powiedzieć, jak nie jest większy od x-landera to na pewno wejdzie. uśmiech Ja za to jestem zadowolona ze swojego wyboru wózka, a zamówiłam x-landera do domu żeby go wypróbować za darmo i okazało się że to świetny i bardzo praktyczny wózek dlatego już z nami został, spisuje się do dziś bardzo dobrze a co najważniejsze wygląda nadal jak nówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group