Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u kobiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
addisa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 5 Mar 2021, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie mam ochoty na sex to znaczy, że facet mi się znudził a wtedy zaglądam na mój ulubiony portal z sex randkami czyli https://eromeet.pl/sex-randki-trojmiasto/ i umawiam się na spotkanko.

W razie czego jestem z Trójmiasta więc pisz na pw jak miałbyś ochotę na dyskretne spotkanie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Nie 7 Mar 2021, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku zabawek erotycznych mogę Wam polecić sklep erotyczny abc fantazji. Korzystałem z ich oferty kilkukrotnie, ponieważ mają bardzo duży wybór róznych produktów w świetnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
addisa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze laski z Zabrza znajdziecie na https://eromeet.pl/zabrze/ - to bez wątpienia prawdziwa skarbnica sex ogłoszeń z okolicy zabrza ale nie tylko. Warto zaglądnąć i umówić sięna seksik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj to jednym z głównych powodów dlaczego kobieta nie ma ochoty na sex może to być spowodowane źle dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Sama coś o tym wiem, bo przeszłam to na własnej skórze. Czułam się wtedy bardzo źle i nie ukrywam, że w ogóle nie były mi w głowie igraszki z moim mężem. Ale jak już miałam dobrane tabletki vines z niską zawartością hormonów to zaczęłam wracać do swojego normalnego życia - można tak powiedzieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markoas
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zmiana partnera albo można by spróbować zaprosić kogoś do Waszej sypialni ? Sporo ogłoszeń o podobnej treści znajdziesz na https://www.boonga.pl
_________________
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi. Pozdrawiam wszystkich, ps. nie szukam nikogo na sex spotkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pa44la
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj przyczyn niskiego libido u kobiety może być naprawdę wiele. Na szczęście istnieje też wiele sposobów na to, by przywrócić jego odpowiedni poziom. Tu jest kilka naturalnych metod: https://seksuologonline.pl/blog/porady/naturalne-sposoby-na-zwiekszenie-libido/ i też na tej całej stronie znajdzie się trochę przydatnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kobieta nie ma ochoty na seks to może być to efektem nudy w sypialni a ta jest zabójcza jeśli chodzi o libido. Zainteresuj się ofertą sklepu EROTINO gdzie znajdziesz masę seks gadżetów które powinny przywrócić chęci do igraszek. Na pewno się nie zawiedziecie bo jest tam coś dla niej jak i dla niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W braku ochoty na seks przed ślubem może pomóc wizyta na shoow.pl. Zajrzyj i dowiedz się jak rozwiązać swój problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasięgnij inspiracji i wejdź na shoow.pl. Znajdziesz tam ciekawe i interesujące pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak ochoty na seks u mnie był spowodowany bólem podczas stosunku. Powiedziałam o tym lekarzowi a on stwierdził że to może być endometrioza i skierował mnie na specjalistyczne badania do szpitala medicover
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group