Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezent dla męża?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 10:36    Temat postu: Pomysł na prezent dla męża? Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś wyjątkowego pomysłu na prezent. Na https://www.sovenir.pl/product-pol-306-Zapalniczka-ZIPPO-218-z-GRAWEREM-BENZYNA.html jest dostępna oferta na zapalniczkę z możliwością graweru. Czy taki pomysł będzie sprawdzony? [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nela1212
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 11:33    Temat postu: Re: Pomysł na prezent dla męża? Odpowiedz z cytatem

kornelia_ja napisał:
Szukam jakiegoś wyjątkowego pomysłu na prezent. Na https://www.sovenir.pl/product-pol-306-Zapalniczka-ZIPPO-218-z-GRAWEREM-BENZYNA.html jest dostępna oferta na zapalniczkę z możliwością graweru. Czy taki pomysł będzie sprawdzony? [/url]


Ja polecam podarować super zegarek uśmiech Najelpiej marki Meccaniche Veneziane - teraz mają piękną nową kolecję automatycznych zegarków z rezerwą chodu:) Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2021, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezent dla męża to także zastanawiam się nad kupnem jakiegoś lepszego zegarka. Dlatego też w tym celu przeszukuję internet aby znaleźć tam coś fajnego. I tak też między innymi tutaj https://lubelski.pl/meski-zegarek-casio-g-shock-zobacz-co-potrafi/ udało mi się znaleźć bardzo fajny artykuł a przy tym zegarek jaki mu kupię. Także o wiele szybciej poszło mi wybranie dla niego zegarka niż się tego spodziewałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olivia95
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny zegarek to zawsze trafiony prezent jeśli faktycznie znasz gust swojego partnera. Najlepiej zobaczyć jakie ogólnie lubi zegarki, czy w ogóle je nosi, a jeśli chce, to jakimi był/jest zainteresowany. Czy chce np mechaniczny zamiast takiego z baterią (kwarcowy)? Woli pasek czy bransoletę? Warto podpytać nie budząc podejrzeń Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zastanawiam się nad prezentem dla męża ale bardziej chciałabym raczej kupić może zegarek. Bo ten co miał do tej pory to popsuł mu się więc taki nowszy model na pewno mu się spodoba. I tak jak szukałam w necie takich zegarków to między innymi na tej stronie https://zegarkicentrum.pl/zegarki-michael-kors/ znalazłam bardzo ciekawy wybór w zegarkach. Także myślę, że coś uda mi się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group