Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Telefony
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyta30
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2016, 12:49    Temat postu: Telefony Odpowiedz z cytatem

Czy w ostatnim czasie nie zauważyliście albo nie mieliście wrażenia, że wasz tel jest na podsłuchu? za każdym razem jak się z kimś rozmawiam słyszę jakieś trzaski, przewalanie i nie słyszę nikogo po drugiej stronie a jak się wtedy irytuję na ten tel i mówię "dziadowski telefon" znów przez niego nic nie słychać to momentalnie włącza się pik i słychać tą drugą osobę niesamowicie dobrze. Co jest nie tak z tym telefonem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim telefonie to się nie zdarza więc nie wiem co to może być, kup sobie może po prostu alcatela pop4, smartfon świetnie wygląda, wszystko działa bez zarzutu, dźwięk ma idealny a przy tym jest niedrogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria88
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sob 5 Lis 2016, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być faktycznie wada telefonu, ja tak czasem miałam ze starym. Dopiero jak coś właśnie mówiłam lub dmuchnęłam w głośnik to dopiero było normalnie słychać. Kupiłam w końcu na electro.pl zwykły prosty smartfon bez żadnych udziwnień i jest oki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konsulars
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja właśnie szukam sprawdzonej firmy do odzyskiwania danych z telefonu... Macie w tym doświadczenie i możecie kogoś polecić? Zastanawiam się obecnie, czy to odzyskiwanie danych z telefonu jest ok. Co sądzicie na ten temat?
_________________
Łatwo - zbyt łatwo - zlekceważyć kogoś, kogo się nie lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zamiast ładować pieniądze w serwis telefonu kupić nowy z górnej półki jak tu https://leasinglaptopa.pl/Apple-221d5709-4fb1-407d-9666-3d92366cd005 Płacisz opłatę wstępną a potem miesieczny czynsz i masz super sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w nowy sprzęt. Na pewno warto wziąć pod uwagę Xiaomi Mi 11T. Premiera już się odbyła, a na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/xiaomi-mi-11t-specyfikacja możecie zapoznać się z tym modelem. Producent ciągle zaskakuje swoich klientów i wprowadza na rynek coraz to lepsze modele, które cieszą się sporą popularnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, mają niezłe telefony ale i tak najważniejsze są zabezpieczenia o których tu https://superpolonia.info/szpiegowanie-przez-internet/ czytałam. Może to być na przykład UseCrypt – bezpieczny komunikator, który na bieżąco sprawdza, czy telefon nie jest podsłuchiwany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 6 Sie 2021, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie i etui na telefon, to ja swoje mam ze sklepu https://www.4gsm.com/ od nich także posiadam szkło hartowane, wszystko super jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 16 Paź 2021, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to czas na nowy telefon? Ja to nie przywiązywałam się jakoś bardzo do mojego starego telefonu, bardzo dużo krwi mi już napsuł. Więc z chęcią oglądałam telefony Xiaomi ze strony https://www.ceneo.pl/Smartfony/p:Xiaomi.htm Na taki właśnie się zdecydowałam i nie żaluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, ten temat jest stosunkowo prosty. Jeśli nie zadbacie odpowiednio o ochronę swojego smartfona, to możecie mieć później poważne problemy z powodu różnych awarii. Właśnie dlatego takie szkła ochoronne jak chociażby https://sklep.3mk.pl/ są zdecydowanie warte uwagi. Warto się zapoznać z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group