Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak nadać paletę kurierem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 1:18    Temat postu: Jak nadać paletę kurierem? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule - czy orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo bo takich paczek nie wysyłam, ale szukaj informacji w necie. Na przykład kurier skrzynia biegów to za pośrednictwem brokera kurierskiego można nadać z tego co mi wiadomo. Warto w ten sposób bo wszystkie formalności ogarniasz online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 16 Sty 2021, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinniście pamiętać o tym, by przesyłki były przede wszystkim odpowiednio zabezpieczone. Właśnie dlatego tak dobrym wyborem dla Was mogłoby być wykorzystanie specjalnych palet z http://epal.org.pl/ Warto zwrócić na nie uwagę, bo to bardzo ułatwia organizowanie wysyłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lillie94
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy chcemy wysłać paczkę do bliskich, rodziny czy partnera biznesowego i zdecydujemy się na wysyłkę kurierem, musimy zwrócić uwagę na sposób przygotowania przesyłki do nadania. Bardzo ważne jest bowiem opakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie pakunku, by ten nie uszkodził się podczas transportu. Ważne jest więc sposób w jaki dobieramy materiały do pakowania paczek https://packmo.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 21 Mar 2021, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze raczej nie ma z tym większego problemu i muszę powiedzieć, że ja właśnie bardzo często i zarazem chętnie wysyłam paczki kurierem. Tym bardziej, że jak jeszcze czytałam we wpisie https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-paczki-w-punkcie-na-czym-polega-i-kiedy-warto-z-niego-skorzystac to już wiem dlaczego również warto nadawać paczki poprzez specjalne punkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sipes.lupe
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby paczka dotarła bezpiecznie do odbiorcy, zapakuj ją w odpowiednio wytrzymałe opakowanie, dostosowane do zawartości przesyłki (koperta, karton, skrzynka, kontener, paleta). Wielkość opakowania powinna być dostosowana do zawartości przesyłki tak, aby zminimalizować puste przestrzenie wewnątrz opakowania. W przypadku pustych przestrzeni w opakowaniu należy stosować przegrody i wypełnienia np. folię bąbelkową, wióry styropianowe lub/i styropian o odpowiednich kształtach. Ważny jest odpowiedni wybór materiałów do pakowania paczek https://packmo.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wysyłki paczek to ja bardzo chętnie znajdę jakąś bardzo dobrą i solidną firmę. Dlatego też między innymi szukałam takich informacji na ten temat w internecie. A dzięki temu, że na tej stronie https://www.euro-paka.pl/ udało mi się trafić na bardzo solidną firmę zajmującą się w dodatku wysyłką paczek za granicę. A to przecież bardzo ważne aby wiedzieć, że wysyłając paczkę za granicę wiemy że dotrze ona w całości i to nawet za nieduże pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw919
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadałbym jak najszybciej, żeby zapomnieć o kosztach, które musiałem ponieść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że raczej z tym żadnego problemu nie ma chociaż ja osobiście nigdy nie miałam okazji nadawać tak wielkich przesyłek. Mogę przyznać, że bardzo chętnie za to korzystam z paczkomatów i moim zdaniem jest to doskonałe rozwiązanie. Fajnie, że na stronie https://www.sendit.pl/blog/chron-sie-przed-koronawirusem-korzystaj-z-paczkomatow-bez-dotykania-ekranu opisano również jak korzystać z nich bezdotykowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pat82ryk
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można nadać poprzez wypełnienie internetowego formularza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group