Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Telewizja internetowa z kanałami dla dzieci?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 8:11    Temat postu: Telewizja internetowa z kanałami dla dzieci? Odpowiedz z cytatem

Telewizja internetowa z kanałami dla dzieci?
Co polecicie?
Ale od razu dam znać, że nie chce żadnych nowych urządzeń w domu ani nic, tylko full opcja oglądania kanałów przez net, na tablet, smartfon, przeglądarke itd, no i żeby ni ebyło tylko dla dzieci ale i coś dla nas. I bardziej chodzi mi o kanały tv, a nie stricte same seriale czy gołe filmy ?
W oko wpadł mi wp pilot: https://pilot.wp.pl/landing-page/starter-plus-free/?utm_source=brandle&utm_medium=referral&utm_campaign=ramowka_wiosenna_2021 bo mają kanały dla dzieci Cartoon Network, Nickleodeon, Boomerang ale i całą masę innych, w sumie ponad setka dla dorosłych, tvn24, produkcje różne polsatu itd.

Korzystacie może?
Jakieś opinie, wrażenia albo inne tv netowe do polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, u mnie bardzo często lecą bajki w salonie i już do tego się wszyscy przyzwyczaili:D Telewizor z wi-fi bardzo się przydaje. Tak na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizory-32-cale-wifi bez problemu coś odpowiedniego znalazłam. Porównywarki cenowe są mega pomocne przy tego typu zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Teraz zdecydowanie bardziej opłaca się kupować telewizory z dostępem do internetu. Bo wystarczy znaleźć dobrego dostawcę interentu oraz telewizji i gotowe. Także z samej ciekawości zaczęłam sprawdzać jakich dostawców mamy do wyboru i między innymi trafiłam na ten link dzięki któremu udało mi się znaleźć bardzo konkretne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci oglądają kanały im dedykowane w kablówce lub na platformie dostępnej w internecie. Jest tam duży wybór zawsze coś fajnego można znaleźć, a wszystko to dzięki Elpos, gdzie wykupiliśmy pakiet internet+tv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór kanałów w rozsądnej cenie, a do tego możliwość dokupienia internetu światłowodowego oferuje firma Thenetwork https://thenetwork.pl/ działająca na terenie Dolnego Śląska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrego producenta w zakresie telewizorów to może w takim razie sprawdzić ofertę producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć m.in Telewizor 50 cali Manta 50LUN120D DVBT2/HEVC UHD w bardzo dobrej cenie, wysokiej jakości obrazu i czystości dźwięku. Do tego bardzo niskie zużycie energii, sprzęt naprawdę daje radę i co najważniejsze złapany w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkolol
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

telewizja + internet Lublin coś polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 162

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Jeśli mieszkasz na terenie województwa małopolskiego, polecam Ci zajrzeć na stronę: https://fiberlink.pl/ . Oferta bardzo korzystna, możesz nawet zdecydować się na pakiet - telewizja z internetem, albo nawet telewizja z telefonem i internetem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rickey15
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy posiadacie wykupionego Netflixa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://ekino.sx/serie/ Można tam znaleźć wiele filmów i seriali również dla dzieci, ja akurat korzystam z tego portalu vod od niedawna, ale śmiało mogę go polecić. Jest on przede wszystkim darmowy, więc można oglądać filmy bez ograniczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group