Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

aktywny weekend
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawka232
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 19

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 15:00    Temat postu: aktywny weekend Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie aktywnie spędzić weekend i lubicie sporą dawke adrenaliny to polecam to miejsce https://elikart.pl/. Swietna zabawa gwarantowana. A Wy lubicie spędzać czas na spokojnie czy potrzebujecie aktywności w swoim życiu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 25

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię hazard i wszystko, co się z nimi wiąże. Wolę spędzać wolny czas w tym biznesie i bardzo mi się to podoba. Uwielbiam emocje i jestem zadowolony z mojej rozrywki bardziej niż całkowicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekMrod
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 16

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zrobić wiele interesujących rzeczy, bazując na tym, co już masz. Ale jeśli chcesz pieniędzy i jesteś wystarczająco hazard, proponuję coś nowego i przeczytać cały artykuł to jest świetna strona na początek. Istnieje prosty i wygodny system zakładów, przejrzysty interfejs, zawsze płacić wszystkie pieniądze na czas. Powinieneś spróbować, jeśli chcesz nie tylko zarobić, ale zrobić to chętnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza sportem jak i różnymi grami uwielbiam także oglądać filmy online i są one zazwyczaj z vod https://www.ogladaj.to/ jest to świetna strona. Jeśli macie chęć na oglądanie, to tylko ta strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joana90
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 15 Maj 2021, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywny weekend to na przykład taki na rowerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno można wyskoczyć na rower oczko . Jest to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu, na pewno o tym wiecie. Dlatego ja sumie będę to rekomendować. A co do mnie, to polecam wam spojrzeć na ten https://www.isport.pl/category/aktualnosci/ sklep, a w zasadzie sklep i serwis rowerowy. Wiem, że to się może Wam sprawdzić i na pewno będziecie w stanie dobrać odpowiednią ofertę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 2:47    Temat postu: Re: aktywny weekend Odpowiedz z cytatem

Weekendy staram się spędzać aktywnie. zrobiłem sobie nawet zrobiłem sobie malutki thriatlonik. Jednak po powrocie padłem ze zmęczenia i resztę wieczoru oglądałem darmowe filmy i seriale online na stronie vod https://ogladaj.to/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JeremyLie
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2021
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie miałam tak aktywnego weekendu, byłam u dentysty i cały weekend po nim bolało. Wcześniej, miesiąc temu zarejestrowałem się na vulkanvegas.eu/pl/registration i od tego czasu spędzam tam prawie cały swój wolny czas z domu. Najwyższy czas, żebym chociaż pojeździł na rowerze, póki na dworze jest lato, bo zaczynam się nieźle relaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Welonka222
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spędzam aktywnie weekend na basenie albo po prostu dłuższe spacery.
_________________
Saunowanie dla zdrowia i urody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd jest u mnie w mieszkaniu bieżnia, to non stop z niej korzystam. W weekendy często na niej biegam, a jeśli chodzi o sklep, w jakim ją kupiłam to jest to https://corciano.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group