Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki do domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś fajny obraz? Z pewnością upiększą wasze wnętrze. Na stronie https://galeriawchmurach.pl/obrazy-tryptyki-nowoczesne,132.html znajdziecie nowoczesne tryptyki, które można zakupić w bardzo dobrych cenach. Artyści, którzy przygotowali swoje obrazy zadbali o każdy szczegół i detal wykończenia, aby nowy właściciel mógł z dumą go zaprezentować w wybranym miejscu w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agata-Illa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 19 Mar 2021, 12:56    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilewogy
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym wnętrzu będą fajnie prezentowały się rośliny zielone. Nawet jeśli mamy ciemne mieszkanie, nie jest to problem, ponieważ wiele jest gatunków roślin, które lubią cień mając przy tym wysokie walory dekoracyjne. Tutaj macie opisane takie właśnie kwiaty doniczkowe https://www.ogarnijogrod.pl/rosliny-i-kwiaty-doniczkowe-ktore-lubia-cien/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2021, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o ręcznie robionych dodatkach? Bo można samemu zrobić na przykład poszewki na poduszki, nawet z włóczki, makramy i wiele innych. W sklepie https://wloczkowyswiat.pl/ mają do tego idealne włóczki i sznurki. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś bawiłam się sama, chciało mi się dłubać, robić coś samodzielnie. Dziś nie mam czasu, dlatego też wszystko kupuję, tak jak choćby dziś w sklepie z pościelą kupiłam kilka obrusów https://sleepsize.com/pol_m_Obrusy-496.html Wszystko w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2021, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bardzo lubię różnego rodzaju dekoracje ścienne. Uważam, że dodają wnętrzu uroku i charakteru. Bardzo ciekawą opcją jeśli chodzi o takie dekoracje są także lamele. Poczytacie o nich więcej tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy z nas posiada jakieś meble lub sprzęt AGD i RTV, który tylko stoji i zajmuje miejsce. Dlatego chciałbym Wam polecić darmowy odbiór mebli warszawa , ponieważ uważam, że jest to najlepsza firma od przeprowadzek i wywozu starych mebli w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 15:41    Temat postu: generator pary Odpowiedz z cytatem

Moim ostatnim zakupem był świetny generator pary Laurastar i jest to mój strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o sprzęty domowe. Jest fantastyczny, prasowanie z nim stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele dodatków, które usprawnią wygląd naszego domu zarówno funkcjonalnie jak i dekoracyjnie. Idealna do tego będzie toaletka, która będzie świetnym dodatkiem do naszej sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ceramika do domu to również bardzo dobre rozwiązanie. Mi osobiście bardzo spodobała się ceramika bolesławiecka: https://andyceramika.pl/ . Wybór wzorów i kolorów jest naprawdę bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 7 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group