Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agacinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyposażyłam swoją wyprawkę do szpitala w sklepie internetowym. Mogę gorąco polecić znalazłam wszystko czego potrzebowałam.[/url] Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kompletowanie zaczęło się dosyć wcześnie. Na początku zaczynaliśmy od niewielkich przedmiotów - obcinaczki, grzebień, ciuszki, a te większe zostawiliśmy na koniec. Mieliśmy problem z wyborem łóżeczka, ale przy wózku od razu zdecydowaliśmy się na Riko Basic Sport. Podobało nam się w nim niemal wszystko, a do tego miał dobrą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fett
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rodzę za dwa miesiące i sen z powiek spędza mi lista rzeczy do szpitala. Według jakiej listy się pakowałyście? W internecie jest tego cała masa. Myślałam, żeby wykorzystać listę znalezioną na stronie hipp. Czy ona będzie ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, ja się pakowałam według listy i tak też robiłam zakupy. Kupiłam dzięki temu wszystko co trzeba i miałam więcej czasu na wybór idealnego wózka a kupiłam x-landera x-cite, a to śliczny miejski, zwrotny wózeczek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry edukacyjne to zawsze świetny pomysł na prezent dla dziecka. Może na przykład Rummikub: https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukacyjne-pomoce-edukacyjne/rummikub-standard-gra-strategiczna ? Pamiętam, że sama uwielbiałam w to grać w dzieciństwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 21 Lut 2021, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że z pomocą kompletowania takiej wyprawki to warto jest posłużyć się radą innych osób które w ostatnim czasie same to robiły. Na forum https://firmy-godne-polecenia.pl/apteki-f13/wyprawka-dla-noworodka-t21.html z pewnością znajdziemy wiele cennych wskazówek, ja bym na pewno tak zrobiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wózek to ja wybrałam Riko Nano Pro i uważam, że na tą chwilę to najlepsze co mogłam zrobić dla swojego dziecka. Wózek jest bezpieczny i wygodny, a do tego na tyle duży, że wystarczy do końca wózkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie karmię synka słoiczkami marki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. To idealny pomysł na rozszerzanie diety malucha - można je podawać już od czwartego miesiąca życia. Są to produkty ekologiczne, bez dodatku cukru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wózek, polecam zapoznać się z ofertą od EasyGo. Jest w nich naprawdę spora różnorodność wózków, a u mnie najlepiej sprawdził się EasyGo Quantum Air. Marka słynie z dobrej jakości i niskich cen i tutaj zdecydowanie mnie nie zawiedli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2021, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosujecie jakieś preparaty do higieny uszu? Kupiłam dla syna Vaxol, to preparat na bazie oliwy z oliwek. Ma fajny aplikator, nie ma ryzyka, ze się go wcisnie gdzieś za głęboko, co mnie zawsze stresuje jak muszę coś zaapikować dziecku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 10 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group