Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ginekolog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
linak
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 276

PostWysłany: Sro 3 Mar 2021, 9:25    Temat postu: ginekolog Odpowiedz z cytatem

prywatny gabinet ginekologiczny kraków w CMP - była któraś z Was? Polecacie ten gabinet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pią 26 Mar 2021, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to tylko prywatnie chodze do ginekologa, ale akurat tego gabinetu nie znam. Ostatnio byłam na wizycie, bo zalezalo mi na dobraniu odpowiedniej metody antykoncepcji i pani doktor zarpoponowala mi tabletki Vines, w sumie duza wygoda, bo maja tez placebo uśmiech i biore codziennie nie bojac sie ze zapomne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaopatrzenie gabinetów ginekologicznych można zakupić w sklepie https://sklep.meringer.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2021, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj faktycznie z wieloma problemami możecie sobie poradzić o wiele skuteczniej. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/labioplastyka i dowiedzieć się więcej na temat labioplastyki. Jeśli szukacie tego typu zabiegów, to może być to dla Was realnym wsparciem. Warto mieć to na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zaufanego ginekologa do którego chodze regularnie i nawet ciaze u niego prowadzilam. Przyjmuje w szpitalu Medicover i w tym tez szpitalu rodziłam uśmiech Powiem wam, ze super sprawa, maz bez problemu mogl byc przy mnie, do tego mialam jednoosobowa sale z lazienka. Zagwarantowana intymnosc i mega komfortowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do prywatnego gabinetu pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu. Ma ona swój gabinet przy ulicy Szpitalnej 2. Jak dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy u których byłam i zdecydowanie mogę powiedzieć o niej same dobre słowa. Pani doktor jest przemiłą osobą a w dodatku bardzo delikatną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group