Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór fotografa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2021, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj jak wybrać fotografa ślubnego. Myślę, że taka wiedza się przyda. Przede wszystkim będziecie wiedzieć na co należy zwracać uwagę i co jest ważne. Dzięki temu można dokonać dobrego wyboru i przede wszystkim nie przepłacić. Pomyślcie o tym koniecznie. W końcu ma być to najpiękniejszy dzień w naszym życiu, więc warto, aby został utrwalony w odpowiedni sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nolak
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a wiecie może gdzie najlepiej wywołać zdjęcia ślubne? Na https://fotopremium.com.pl/cennik/ widziałem dość ciekawą ofertę, może warto będzie z niej skorzytsać? Z góry dzięki za wszelkie porady wtym zakreise
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bm-foto.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 6
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 10:15    Temat postu: Reklamy, reklamy, reklamy. Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dobre fora internetowe, na których faktycznie można by było czegoś się dowiedzieć i nauczyć to już historia. Większość to reklamy i pozycjonowanie w sieci, jakby tego zabronić to fora najpewniej byłyby puste. smutny Tym bardziej trochę głupio bo ja tu z poleceniem siebie, ale też miałam nadzieje na rzetelną rozmowę z zainteresowanymi oczko

Kochani, zajmuję się fotografią od kilkunastu lat, ale dopiero od dwóch lat prowadzę firmę i faktycznie jest to moje jedyne zajęcie zarobkowe.

Kocham to co robię, ale przede wszystkiem uwielbiam pracę z Wami. Poznawanie Was i doświadczanie Waszych uczuć przed moim obiektywem. Słyszałam, że ponoć przed moim obiektywem każdy prezentuje się wspaniale. Możecie to sprawdzić w moim portfolio: https://bm-foto.com/

Nie namawiam Was na współpracę, jednak gdybyście chcieli jakiś informacji z wnętrza branży to zapraszam <3
_________________
Pozwól mi uwiecznić Barwne Momenty Twojego życia. <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
freakyp
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 13:15    Temat postu: Joanna Ruszel Fotografia Odpowiedz z cytatem

Witam dopiero zaczynam przygodę z fotografią, jeśli chcesz w niedrogiej cenie sesję zdjęciową do waszej imprezy to zapraszam do mnie.

https://joannaruszel-fotografia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie możesz znaleźć dobrego fotografa, wejdź na stronę: https://jaskolska.com/fotografia-slubna-dolnoslaskie/ Mają bardzo dużą ilość ofert uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni kamerzysta na wesele to podstawa udanej pamiątki ślubnej. Musi nie tylko być komunikatywny, ale też dobrze radzić sobie z montażem i mieć pomysł na film. Na portalu pokato znajdziesz wiele ofert od rzetelnych kamerzystów i fotografów. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela94b
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyżej było już wspomniane najważniejsze kierować się pracami danego fotografa, ale warto również umówić się na spotkanie/rozmowę bo bardzo ważne jest, abyście dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Taka osoba jest odpowiedzialna za utrwalenie ważnego momentu waszego życia, oraz podczas sesji ślubnej plenerowej, bądź wcześniej narzeczeńskiej dobrze byłoby, aby umiała pokazać więź miedzy wami i emocje. Ja zawsze konsultuje wszystko i rozmawiam z przyszła para, żeby wiedzieć o nich jak najwięcej. Jeśli Ktoś z Was chciałby zobaczyć moje prace bądź stanąć przed obiektywem to zapraszam do sprawdzenia oferty https://bykowskafoto.pl/
Miłego dnia kochani ! oczko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NatalkaM
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie jesteśmy po weselu. Fotografa szukaliśmy już 3 lata wstecz. Zdecydowaliśmy się na Studio Kadru fotograf ślubny Toruń . Polecam, pełen profesjonalizm!wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chechło i okolice zgłaszajcie się do fotograf https://www.facebook.com/Sylwia-Nastevska-fotografia-104173664326430/, a na pewno będziecie zadowoleni z sesji zdjęciowych. Ten fotograf jest naprawdę super, Pani Sylwia, ma według mnie najlepsze oko do zdjęć i robi je przepięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie należy to do najłatwiejszych, ale nam się udało dowiedzieć jaki jest najlepszy fotograf zielona góra dzięki przyjaciołom i bliskim. Zadziałała tzw. poczta pantoflowa i wybraliśmy do zdjęć ślubnych studio Lollipops studio - zachęcam do sprawdzania ich szczegółowej oferty na stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group