Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oswietlenie w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 19 Paź 2020, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie w domu to naprawdę ważna kwestia. trzeba dobrze sobie przemyśleć, które punkty chcemy mieć bardzo doświetlone, a gdzie chcemy mniejsze światło na przykład w postaci kinkietu. Sama byłam zainteresowana takim rozwiązaniem i tutaj https://easyweb.pl/jakie-kinkiety-do-salonu/ udało mi się znaleźć ciekawy poradnik w tym właśnie temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, odpowiednie oświetlenie w mieszkaniu to podstawa. Ja na przykład nigdy nie zdecydowałbym się na światło zimne, zawsze wybieram to zółte ciepłe uśmiech Jeśli chodzi o takie oświetlenie wewnętrzne to wszystko co potrzebne znajdziecie w sklepie https://kupujledy.pl/pl/12-oprawy-wewnetrzne. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, sporo wyprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafson
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 16:10    Temat postu: Lampy wiszące Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się lampy wiszące. Zdecydowanie ładniej wyglądają od typowo sufitowych lamp, a do tego możemy ustawić ich długość odpowiednio do naszego zastosowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego oświetlenia w domu jest niezwykle ważny chociaż teraz mamy bardzo dużo możliwości. Zastanawiam się nad takim https://hurtownia-swiatla.pl/inteligentne-oswietlenie inteligentnym oświetleniem u siebie bo wydaje mi się, że to mogłoby być dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli kogoś z was interesuje taki temat jak sterowanie oświetleniem https://spectrumsmart.pl/ w tym sklepie znajdziecie sporo sprzętu własnie takiego jak inteligentne żarówki itp. Moim zdaniem jak najbardziej warto jest do nich zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobrze należy oświetlić zarówno dom, jak i taras przed domem. Ja bynajmniej w porze letniej spędzam na nim naprawdę dużo czasu. Jakiś czas temu szukałam plafonu z czujnikiem ruchu, bo przecież nie musi się świecić cały czas. W sieci ich wybór jest spory, więc zdecydowałam się na konkretny link i zamówiłam to co odpowiadało mi najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z Was poszukuje firma która zajmuje się https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/deska-wpc-premium-iii-generacja-szary-antracyt/150. Ja naprawdę miałem spory problem bo do małych inwestycji nie mogłem znaleźć firmy. A ta okazała się super rozwiązaniem. Chciałem zainstalować oświetlenie razem z sąsiadami na swojej ulicy i wyszło super. Polecam

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Czw 23 Lut 2023, 10:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
keara.armstrong
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chciałabym posiadać oświetlenie podłogowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takla
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie warto postawić na inteligetne systemy oświetlenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lipinka95
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

keara.armstrong napisał:
Bardzo chciałabym posiadać oświetlenie podłogowe.


Oświetlenie podłogowe bardzo fajnie wygląda, przede wszystkim prezentuje się naprawdę zajebiście. Cool Ja akurat postawiłam na profil LED podłogowy i jestem zadowolona. lol Znalazłam wszystko tutaj https://www.smd-led.pl/profil-led-podlogowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group