Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacje życiowe bywają różne, zdarza się więc, że mając dziecko nie wie się, kto jest ojcem, albo ustalenie ojcostwa potrzebne jest do konkretnych celów. Ten link wyjaśnia, na czym to polega i w jakich okolicznościach można wykonać takie badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 24 Sty 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o badania w kierunku endometriozy to najlepiej się zgłosić do szpitala Medicover bo można tam zrobić sonovaginografię czyli usg z kontrastem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam trochę problemów z sercem i od tego czasu regularnie spotykam się z kardiologiem. Dzięki temu wiem, że wszystko jest ze mną obecnie w porządku. Zazwyczaj zamawiam wizytę domową u kardiologa z Krakowa, który działa prywatnie: https://lekarze-krakow.com.pl/kardiolog-krakow/ . Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie ginekolog podejrzewa zakażenie wirusem hpv więc wykupiłam sobie w aptece żel papilocare o którym wspomniał lekarz i stosuję go teraz codziennie a po kilku miesiącach mam zrobić ponownie cytologię, podobno też żel leczy zmiany wywołane wirusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie ja uważam, że warto mieć kilku sprawdzonych lekarzy różnych specjalizacji nie tylko w ciąży, ale również po - np. ja chodzę do jednego kardiologa od kilku lat i ostatnio robił echo serca u dzieci ( już moich Very Happy Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 18 Mar 2021, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja dopiero zgłosiłam się do lekarza jak odczuwałam silny ból w podbrzuszu. Wcześniej myślałam, że to może jest związane z mającym pojawić się okresem, no ale niestety nie. Ból nie mijał, także zgłosiłam do szpitala Mazovia. No i po wykonaniu kilku badań okazało się, że mam kamienie na nerkach. Przeraziłam się, nie powiem no ale zajęli się tutaj mną bardzo dobrze, także wiedziałam że jestem w świetnym rękach. Miałam kamienie kruszone falą uderzeniową generowaną pozaustrojowo, mimo dziwnego brzmienia zabieg był bezbolesny i bezpieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co teraz specjaliści mogą wszystko co im potrzebne zamówić w internecie https://www.mdt.pl/ wiem, też mnie to mega zdziwiło ale tak jest i to jest naprawdę super, że można w taki sposób już zdrowotnie działać. Mnie to na pewno motywuje do tego aby się zbadać i sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 3 Maj 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o raka, to niestety jest to ciężka choroba i nie ma co się oszukiwać. Pamiętajcie jednak, że wszystko można przetrwać. Jeśli chodzi o nowotwór, to sporo informacji na jego temat, jest na stronie https://www.zwrotnikraka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o badania Mr czy TK, to z tego co się dowiedziałam, to w CM Gamma w Warszawie. Posiadają bardzo dobrych specjalistów z zakresu ortopedii i rehabilitacji. Polecam wam sprawdzić, bo naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co ma szczególne znaczenie to przede wszystkim kontrolowanie swojego stanu zdrowia. Ważne jest aby wszystko w tym temacie było jak najlepiej przygotowane. Stąd też pojawiający się nagle ubytek słuchu to sygnał do natychmiastowego działania i uzyskania jak najlepszej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 64 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group