Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie w Gdańsku kupić mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 9:13    Temat postu: Gdzie w Gdańsku kupić mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jakie dzielnice polecicie?
I czy warto jest zdecydować się na deweloperskie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego widzę same zalety. Można wiele rzeczy zaprojektować na etapie budowy, np położenie ścian działowych, rozprowadzenie elektryki i wiele innych rzeczy, na które nie mamy wpływu kupując mieszkanie z rynku wtórnego. Urządzamy mieszkanie dokładnie tak jak chcemy. Po za tym nowe to nowe, nie mieszkamy po kimś. Wszystko czysciutkie. Najgorszy jest czas oczekiwania, aż wybudują... To jest ogromny minus. No ale cóż..... Warto poczekać.
W Gdańsku sporo takich inwestycji buduje się na Wrzeszczu: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/wrzeszcz/ Możesz przejrzeć je sobie na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takla
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a który deweloper w Gdańsku jest najlepszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Atal jest najlepszy jeśli chodzi o Trójmiasto, a ja od początku postawiłam na nowe mieszkanie od dewelopera. Wybrałam osiedle ATAL Bosmańska bo jest położone w spokojnej ładnej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej szukam mieszkania w Bydgoszczy i jestem zdania, ze jest to miasto gdzie po prostu chcę zamieszkać. W sumie nawet już miałam okazję przejrzeć na stornie https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/bydgoszcz/ listę nowych inwestycji mieszkaniowych od wielu deweloperów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiara.murazik
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również poszukuję obecnie mieszkania w Gdańsku, więc dołączam się do pytania uśmiech Mnie interesują głównie mieszkania z rynku wtórnego, choć gdyby trafiło się coś z pierwotnego to też bym nie narzekała oczko Znalazłam ostatnio taki artykuł https://www.kozaczek.pl/gdanski-rynek-mieszkaniowy-decyzje-o-zakupie-mieszkan-w-2022-roku/ na temat obecnych cen mieszkań. Co o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na zakup nieruchomości przy takich cenach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group