Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PREZENTY na wieczór panieński/kawalerski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sro 20 Sie 2014, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dostałam rogi z welonem, które nosiłam na głowie cały wieczór plus kajdanki erotyczne język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 20 Sie 2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kameralny wieczorek panieński, który od a do z zorganizowały mi 3 przyjaciółki nad Śniardwami uśmiech była to noc z motywem hawajskim ( miny ludzi bezcenne gdy paradowałyśmy w stanikach i spódniczkach z paseczków język) uśmiech do tego dostałam jeszcze czarny komplet bielizny od nich uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 20 Sie 2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kameralny wieczorek panieński, który od a do z zorganizowały mi przyjaciółki nad śniardwami uśmiech była to noc zmotywem hawajskim ( miny ludzi bezcenne gdy paradowałyśmy w stanikach i spodniczkach z paseczków język) uśmiech do tego dostałam jeszcze czarny komplet bielizny od nich uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 23 Cze 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub koleżanki już w lipcu. Stwierdziłam, że kupię jej jako dodatek spinnera na stronie http://dyngs.pl/pl/c/Fidget-Spinner/171 . Mają tam bardzo dużo modeli w dobrych cenach. Sama mam takiego i wydaje mi się fajnym gadżetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto 5 Gru 2017, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa ta lista, dobry pomysł

zaciemnienie pokoju dziennego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu natknęłam się na stronę https://edibazzar.pl/ u nich jest sporo fajnych produktów i to za super cenę, dlatego myślę, że i na taki dzień u nich coś znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ja polecam stronę z Voucherami. Takie prezenty są dosyć modne i moim zdaniem najchętniej wybierane. Dla wielu ludzi ta wspaniała przygoda, jest dosyć często wspominana. Taki prezent jest wspaniałym urozmaiceniem urlopu i odskocznią od codzienności.
Wybór stron też nie jest zbyt oczywisty... Oczywiście sprawdzałem wiele ofert i jak dla mnie najlepszą stroną jest GoldenGift. Uwielbiam uczęszczać na takie Vouchery i polecam je wszystkim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy w dzisiejszych czasach mocno przesadzają z prezentami. Ja postanowiłam że kupię kilka książek i tyle. Fajne zestawy znalazłam na https://www.taniaksiazka.pl/do-ostatniej-kropli-krwi-graham-masterton-p-1486920.html. Poza tym uważam że wymyślanie na siłę jakieś gadżetów nie jest aż tak potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bambino13
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem ciekawego prezentu można poszukać wśród swoich znajomych bądź na portalach z ogłoszeniami. Ja nie miałem kawalerskiego i z jednej strony mi przykro ale z innej strony patrząc to się cieszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
halinka2
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny prezent w sam raz dla drugiej osoby która obchodzi wieczór kawalerski bądź wieczór panieński można znaleźć w sklepie erotycznym www.intymnosc24.pl. Ja sama robię tam zakupy do siebie jeśli czegoś mi i mojemu mężowi zabraknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group