Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

materiał na ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie roślin do ogrodu, narzędzi, elementów ozdobnych, kostki itd. to polecam sklep https://www.futuregardens.pl/ . Znajdziecie tam wiele gatunków i odmian zarówno rodzimych, jak i egzotycznych. Wszystko bardzo dobrze opisane, co do wymagań i pielęgnacji, sa tam też dobre zdjęcia, dzięki czemu będziesz mógł wybrać to co ci się podoba i co spełnia twoje oczekiwania. To sprawdzony sklep, ja wielokrotnie tam kupowałam sadzonki i różne ogrodowe akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pingu
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim cudem na allegro nic nie ma? Sama ostatnio tam kupowalam wszystkie niezbedne materialy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do ogrodu to bym wam polecał taki https://gardenspace.pl/fotel-bujany-ogrodowy fotel bujany. Mam go u siebie już jakiś czas i często na nim wypoczywam, jest wygodny, solidny, fajnie pasuje mi do nowoczesnej aranżacji jaką mam w swoim ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryan.eleazar
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich materiałów korzystacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, pamiętajcie, że jak macie duży ogród gdzieś na odludziu, to jeszcze wartoo zainwestować w elektryczny pastuch uśmiech mi kiedyś jakieś zwierzęta zepsuły cały ogrodek Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fertulis84
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam takie zdanie jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 294

PostWysłany: Nie 9 Sty 2022, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tyle różnych inspiracji i pomysłów na to, jak zorganizować ogród, że często czasami naprawdę ciężko na coś się zdecydować. Ja akurat postanowiłam wprowadzić małe zmiany i już wiem, że na pewno sprawdzę sobie stronę http://ekstrasierpc.pl/pl/669_materialy_partnera/256_nowoczesny_i_stylowy_twoj_miejski_ogrod.html w celu poszukiwania najmodniejszych inspiracji. Wam też polecam zajrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież dzisiaj jest tyle różnych opcji i możliwości, że każdy powinien bez problemu znaleźć cos odpowiedniego dla siebie. Ja ostatnio przyglądałam się możliwościom, jakie wypływają z takich inspiracji, o których czytałam na https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/baseny_ogrodowe/baseny_stelazowe.html i zastanawiam się, czy warto byłoby pójść w tym kierunku. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ethel.toy
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam ogrodu, więc się na tym nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie te kokony - https://www.hop-sport.pl/hustawki-ogrodowe/ Robią kosmiczną różnicę, cudownie wyglądają i ogólnie to chyba to coś. Myślę, że powinny pasować do każdego ogrodu, ale czy również do Waszego? To już oceńcie sami. Powinno być w porządku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group