Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdjęcia typu akty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
defin
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czytam te posty i jestem nieco w szoku. Przede wszystkim fotograf jest od robienia zdjęć a nie od patrzenia na wasze ciała. Takie sesje mają tylko jeden cel. Wyeksponować maksimum piękna. Nie oszukujmy się, z tą Naszą urodą będzie coraz gorzej smutny Jest to jedna z najpiękniejszych pamiątek. Poza tym piszecie że mąż czy chłopak byłby wściekły. A czemu nie zrobicie sobie takich zdjęć w parach? Pomyślcie nad tym. Dlaczego to pisze. Ano dlatego bo mam z żoną w naszej sypialni piękną fototapetę z takiej właśnie sesji. Jest to naprawdę piękne i przede wszystkim smaczne zdjęcie. A tu je robiłem. zadzwońcie i pogadajcie o tym z fotografem. Ale profesjonalnym!
slub.michalbochen.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nikkor
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 13 Lis 2010, 23:13    Temat postu: Re: zdjęcia typu akty Odpowiedz z cytatem

Madzik22 napisał:
Co myślicie o zdjęciach pozowanych dla faceta . Mam taki pomysł ale chodzi mi o zdjęcia nago lecz nie jestem pewna bo ciężko z taka sprawa isc do fotografa jeszcze by musiała nia byc kobieta bo rozebrać sie przed facetem to chyba głupota co jak myślicie o tym pomysle albo macie moze inne pomysły pytajnik


Dość popularny pomysł uśmiech

Nie widzę nic złego w rozbieraniu się przed zawodowym fotografem, w dodatku mającym doświadczenie w fotografowaniu aktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabrałam ochoty na taka sesje.....ale do Pl się narazie nie wybieram...a tu nie mam nikogo sprawdzonego w takiej dziedzinie zdjęc...chyba będę musiała szukać.a macie kogoś godnego polecenia w dolnośląskim?
_________________



Ostatnio zmieniony przez dorotam dnia Nie 14 Lis 2010, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że i ja zaczęłam się nad taką sesją zastanawiać? Jak większość kobiet, mam jakieś kompleksy. Nawet całkiem sporo. Ale jestem dziwnie pewna, że dobry fotograf umiałby wyciągnąć to co najlepsze.

Hmm...
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio nad tym myślałam.. w sumie jeśli nie teraz ...to kiedy?? tylko żeby znaleźć kogoś,kto będzie wiedział co i jak robić.. mam super fotografa...ale On się nie specjalizuje w tego typu fotkach... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiosenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 15

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 9:52    Temat postu: Re: zdjęcia typu akty Odpowiedz z cytatem

Madzik22 napisał:
Co myślicie o zdjęciach pozowanych dla faceta . Mam taki pomysł ale chodzi mi o zdjęcia nago lecz nie jestem pewna bo ciężko z taka sprawa isc do fotografa jeszcze by musiała nia byc kobieta bo rozebrać sie przed facetem to chyba głupota co jak myślicie o tym pomysle albo macie moze inne pomysły pytajnik

A nie prościej i bezpieczniej zrobić taką normalną, ubraną sesję, a może wspólną sesję z Twoim facetem(też ubraną).
Tak nawiasem, akty to piękne zdjęcia, jeśli robi je fotograf-artysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sesje sensualne to super sprawa. Zobacz w portfolio u https://www.studiokadru.pl/ są tam piękne przykładowe zdjęcia.
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codo sesji noworodkowej to tutaj na pewno przydatne będą różnego rodzaju akcesoria czy rekwizyty, nadadzą one sesji odpowiedni klimat i charakter. Wpadnij do nich https://cervus-shop.pl/kategoria-produktu/akcesoria-do-sesji znajdziesz sporo tego do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walker.stefan
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym one się wyróżniają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group