Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wódka weselna oraz prezenty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fryzjer84
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 15:41    Temat postu: wódka weselna oraz prezenty Odpowiedz z cytatem

Witam
Jaką wódke polecacie na wesele ?uśmiech i jeszcze jedno pytanko, chodzi o prezenty dla gosci na stole. Jedni dają małe flaszeczki wodki jakies innej, drudzy słoiczek miodu z imionami młodych.
Bardzo dziekujemy z góry za pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakersina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 9:48    Temat postu: Re: wódka weselna oraz prezenty Odpowiedz z cytatem

fryzjer84 napisał:
Witam
Jaką wódke polecacie na wesele ?uśmiech i jeszcze jedno pytanko, chodzi o prezenty dla gosci na stole. Jedni dają małe flaszeczki wodki jakies innej, drudzy słoiczek miodu z imionami młodych.
Bardzo dziekujemy z góry za pomoc uśmiech


a mysleliscie nad m&msami imionami panstwa mlodych? znajomi mieli. niestety nastepnego dnia juz nic nie bylo;p bo glodna bylam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikasierko
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezenty, to pomysłów jest mnóstwo. W ostatnich latach popularne są malutkie roślinki w doniczkach np. sukulenty. Na wszystkich weselach na których byłam, to praktycznie wszystkie znikały.

Odradzam wszelkiego typu magnesy, breloczki itp. Większość gości je zostawia.

Słoiczki z miodem lub dżemem, zwłaszcza tym domowej roboty, to zawsze dobry pomysł i wielu gości chętnie po nie sięga.
_________________
www.monikasierko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agata5p
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monikasierko napisał:
Jeśli chodzi o prezenty, to pomysłów jest mnóstwo. W ostatnich latach popularne są malutkie roślinki w doniczkach np. sukulenty. Na wszystkich weselach na których byłam, to praktycznie wszystkie znikały.

Odradzam wszelkiego typu magnesy, breloczki itp. Większość gości je zostawia.

Słoiczki z miodem lub dżemem, zwłaszcza tym domowej roboty, to zawsze dobry pomysł i wielu gości chętnie po nie sięga.


Potwierdzam, miód i konfitury cieszą się dużym powodzeniem. Dodatkowo jeśli słoiczki udekorujecie etykietami personalizowanymi z waszymi imionami, zdjęciem to będzie super upominek dla gości weselnych. Mam na myśli etykiety na słoiczki np takie jak tu: https://www.wyczaruj.pl/etykiety-samoprzylepne-drukowane-wycinane-z-folii.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 8 Mar 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o oferty odnośnie wesela to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.grawernia.pl/p2404,podziekowanie-dla-rodzicow-dyplom-z-ikona-swietej-rodziny-pdr001.html Znajdziesz tutaj bardzo ładne podziękowania dla rodziców, na pewno pomagaja w organizacji więc dobrze by było jakbyś im za to podziękował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyprz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo hej a ha dfifure
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak! Małe sukulenty w doniczkach to jest świetny pomysł, bardzo mi się podoba. U mnie były takie mini zestawy przyjemności – miniaturowy szampan, coś słodkiego i naturalne mydełka, bo jestem ich największą fanką. Wszystko zapakowane było w śliczne torebki z ekologicznego papieru, na których były nadrukowane podziękowania. Takie torebeczki pewnie w każdej drukarnii można zamówić. Ja zleciłam do kserkopu i byłam zadowolona a małe szampany są w dobrej cenie czasami w tesco uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meget
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byleby nie robioną na spirytusie zaprawianym karmelem ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie nie ma to aż ta dużego znaczenia, bardziej kwestia tego jaki gust mają goście oraz ile jesteście w stanie przeznaczyć na ten cel, od tego trzeba zacząć uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walker.stefan
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele to najważniejsza impreza w życiu państwa młodych, a dla ich gości szansa na wspaniałą zabawę. Chociaż niektórzy decydują się na wyprawienie wesela bezalkoholowego, wciąż największą popularnością cieszy się tradycja. A tradycja w tym wypadku to biesiada przy suto zastawionym stole, na którym nie zabraknie dobrego jedzenia i wódki. Wódka to najpopularniejszy alkohol na imprezach weselnych. Jeżeli planujecie wyprawić wesele, nie może jej u was zabraknąć. Dobrym wyborem jest wódka premium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group