Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukienek zaproszonych gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sądzę, że sukienki na wesele midi są najlepszym rozwiązaniem, bo nie krępują ruchów, a jednak są na tyle eleganckie, że pasują do tak ważnej uroczystości jak ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej dziewczyny a czy przypadkiem najlepsza sukienka na wesele to nie taka w której dobrze się czujemy? chyba to juz nie te czasy kiedy cos wypada lub nie. Ja kupiłam śliczną sukienkę na wesele https://e-sukienki.pl/kategoria/sukienki-na-wesele śliczny kolor habrowy i nie interesuje mnie co inni powedza tylko to jak ja się czuje[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to goście mogą być w każdym kolorze oprócz białego. Czarne sukienki też mi nie przeszkadzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zwracać na siebie uwagę, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa, zobaczcie - https://www.merg.pl/product-pol-130475-KLAUDIA-Dluga-suknia-hiszpanka-na-jedno-ramie-CZERWONA.html Powalająca, prawda? Jasne, że nie każdej kobiecie musi ona pasować, ale sądzę, że na większości zrobi ona spore wrażenie. Jak to widzicie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group