Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

poprawa kondycji
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter43
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 55

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 10:51    Temat postu: poprawa kondycji Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na poprawienie kondycji jest dieta i dobry plan treningowy moim skromnym zdaniem. Sam tak już od jakiegoś czasu stosuję i widzę już rezultaty, mam już parę kilo mniej. Mnie cieszy każdy kilogram w dół, zawsze bliżej do celu. Zamierzam do lata nieco zgubić więcej, ale jest to realne Very Happy. Jestem ciekaw jak wy sobie radzicie z nadwyżką kilogramów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dość oczywiste, że gdy mamy dobrą, dobraną do naszych potrzeb dietę i gdy ruszamy się więcej to chudniemy. Nie ma w tym niczego niezwykłego. Żeby schudnąć trzeba mieć motywację i samodyscyplinę, wtedy na pewno się uda zrzucić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Nie 14 Mar 2021, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co to znaczy, dobrze dobrana dieta, zdrowe jedzenie? to takie ogólnikowe stwierdzenia, każdy organizm ma inne potrzeby, trzeba o tym pamiętać układając plan diety. Dlatego dobrze jest poprosić o pomoc dietetyka/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Nie 14 Mar 2021, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze, mikro i makroelementy. Ja dość długo borykałam sie z problemem suchej skóry. Używałam różnych balsamów, piłam dużo wody itp. Nic to nie pomagało. Nawet przez moment nie pomyślałam, że wina leży w diecie, bo odżywiałam się zdrowo, to znaczy zawsze jadłam dużo owoców, warzyw. Aż kiedyś trafiłam na artykuł https://onedaymore.pl/blog/wapn-zrodla-w-produktach-zywieniowych/ . Przeczytałam i pomyślałam, że właśnie wapń, a właściwie jego zbyt mały udział w diecie może być problemem. Zaczęłam jeść więcej produktów które go zawierają i problemy się skończyły. Tak więc wszystko to indywidualna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sob 3 Kwi 2021, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klarysynka napisał:
Tylko co to znaczy, dobrze dobrana dieta, zdrowe jedzenie? to takie ogólnikowe stwierdzenia, każdy organizm ma inne potrzeby, trzeba o tym pamiętać układając plan diety. Dlatego dobrze jest poprosić o pomoc dietetyka/.


Dokładnie. Nie można ułożyć diety dla wszystkich. Trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Ja na szczęście nie mam takiego problemu. Bardzo dobrze znam swój organizm. Jeśli chodzi o zdrowe i pyszne jedzenie, to polecam sklep Magdy Gessler https://delikatesy.ufukiera.pl/suszone-grzyby-i-owoce. Można tam dostać suszone grzyby, przetwory i gotowe potrawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ima.witting
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zacząć biegać, nawet od najmniejszych dystansów, powoli przechodząc do dłuższych tras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stracke.cheyenne
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trening oraz dieta ułożona przez specjalistów ma również tę zaletę, że są oni dostępni dla nas i odpowiedzą na wiele naszych pytań. Bardzo często dietetyk, który układa jadłospis, kontaktuje się ze swoimi podopiecznym i sprawdza ich rezultaty i w razie potrzeby modyfikuje dietę. To bardzo elastyczne podejście jest bardzo cenione przez ludzi. Taką dietę znalazłam na https://www.budujmase.pl/plany/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie bez dobrego planu, ale i wewnętrznego zacięcia nic może Wam się nie udać. Uważam jednak, że dobrze, jeśli sami próbujemy, bo to wychodzi nam dobrze na późniejsze angażowanie się. Ja sama sprawdzam Gym Planner https://gymplanner.com/ . Czytałam bardzo dużo na ten temat i wiem, że tego programu to planowania treningów również uznani trenerzy użytkują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, dieta i treningi regularne, tam nie ma wielkiej filozofii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie biegam i zdecydowanie czuje się lepiej i poprawiłem kondycję.


projektanci stron www
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group