Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja ślubna podczas podróży poślubnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nareszcie jakieś przychylne głosy. Podejrzewam, że takie zdjęcia byłyby skrytykowane wszem i wobec przez wszelkich profesjonalistów, ale czy tylko o to chodzi w ślubnych zdjęciach. Jadę tam gdzie są cudowne widoki, mamy piękne stroje ślubne, no i podróż poślubna jest tylko jedna...dlaczego nie zaszaleć i tego nie wykorzystac. Będąc sami na wakacjach przeważnie cykamy sobie fotki z samowyzwalacza bo wychodzą one lepiej niż te zrobione przez przypadkowo spotkane osoby. Mam nadzieję, że sesja będzie fajną przygodąoczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 22 Cze 2012, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł fajny... szczególnie spodobała mi się opcja robienia zdjęć wzajemnie oczko
Jako prezent dla naszej PM zrobimy im taką amatorską sesję ale narzeczeńską uśmiech

cinnammonek skąd ja znam problem dużych lustrzanek język też operujemy z P. nikonem i masą obiektywów oczko niezła z tym zabawa oczko te wszystkie torby, przegródki oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unforgettable_i
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 96
Skąd: far away.

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my zaraz po ślubie biegniemy do sklepu kupić jakiś lepszy aparat, a jako, że na naszą PP planujemy Włochy, pakujemy kieckę i garniturek i dodatkowo obfotografujemy się we Włoszech... mruga)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unforgettable_i
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 96
Skąd: far away.

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Ja słyszałam o zdjęciach w podróży, ale robionych przez fotografa. Samowyzwalacz dobrych zdjęć Wam nie zrobi, ale zabawa może być fajna.


Ja tam jestem miłośniczką samowyzwalaczy uśmiech
Jeśli ktoś ma pomysł no nawet samowyzwalaczem można stworzyć cuda uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez unforgettable_i dnia Wto 9 Paź 2012, 20:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unforgettable_i, nie pisz jednej wiadomości pod drugą, używaj opcji "zmień" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Nie 14 Lip 2013, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością to ciekawy pomysł. Ja bym jednak zorganizował sobie jakiegoś fotografa do przynajmniej kilku godzin pro sesji.
Będziecie żałować że w tak pięknych miejscach macie tylko sztywne fotki bez emocji i dobrych kadrów.

Też lece do grecji oczko Rhodos.

Zabieramy lustrzankę i cały foto ekwipunek (prawie 12KG ;p)

Dobry statyw to podstawa + pilot.
Będzie to męcząca praca ustawić dobry kadr, następnie postawić moją dziewczynę, następnie ustawić ostrość, dołączyć do niej, zapomnieć o robieniu zdjęć i kliknąć przycisk ;p.

Da się oczko

Jestem fotografem i głównie tak robię nam zdjecia bo uważam że znajomi niestety źle kadrują ;p Zawsze gdy aparat ląduje w rękach innych osób mamy nogi poucinane, nieostre lub przepalone fotki.

Jak chcecie kilka uwag odnośnie ogarnięcia sprzętu to piszcie na maila
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wcześniej zorganizować fotografa. Na sesje polecam: https://www.studiokadru.pl/
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pięknych okolicznościach przyrody, z osoba bliska sercu każde, nawet amatorskie zdjęcia, będą mega. Na https://www.worldmap.pl/wymarzona-podroz-poslubna-seszele-czy-mauritius/ znalazłam kilka kierunków idealnych na podróż poślubną, zastanawiamy się z narzeczonym czy wybrać tak cudowne Malediwy czy może Seszele jednak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group