Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o zdrowie to nie tylko aktywność, ale też odpowiednia dieta i korzystanie z naturalnych produktów. Na stronie sklepu ekologicznego https://jestemeko.eu/ z pewnością można coś dla siebie znaleźć. Produkty są naturalne i nie zawierają szkodliwych związków metali, które źle wpływają na nasz organizm. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ale dbanie o zdrowie to przede wszystkim profilaktyka i badania profilaktyczne robione raz w roku. Ja zawsze mam wszystkie badania na czas i dobrych lekarzy, żaden nigdy nie zostawia mnie bez wyjaśnień i pomocy, a kiedy ginekolog podejrzewał u mnie wirusa hpv i zalecił stosowanie papilocare, dzięki temu bez inwazyjnych zabiegów pozbyłam się tego wirusa, cytologia wyszła mi wzorowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buser
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto na pewno postawić na zdrowie psychiczne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Nie 21 Mar 2021, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trosce o zdrowie warto wprowadzać do diety zdrowe produkty. Znacie kasztany jadalne? Zobaczcie tu https://www.bee.pl/kasztany-jadalne-wlasciwosci-przepisy-zastosowanie-a-647.html W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na ich temat. A też przepisy, ktore warto wykorzystać w swojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to także odpoczynek. Jego forma powinna być dopasowana do Ciebie, Twoich oczekiwań, a także atrakcyjności, która jest zgodna z Tobą. Jeśli więc doceniasz różnego rodzaju działania w tym obszarze to polecam skorzystać z propozycji od https://premium.ihuh.pl/pl/wszystkie-produkty/23-usluga-netfliks-kazda-platforma-9503158358120-13.5915.html gdzie znajdziesz konto premium Netfliks w świetnej cenie. To doskonały pomysł na odpoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach ciekawostek medycznych zostawiam link do strony https://human-biome.com/ . Pewnie są tu osoby które tak jak ja kiedyś nie mają pojęcia o możliwości leczenia chorób jelit za pomocą przeszczepień mikrobioty jelitowej. Obecnie takie zabiegi stosuje się w leczeniu zakażeń Clostridioides difficile, to bakteria wywołująca ostrą biegunkę, bóle brzucha a nawet gorączkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się czy taka dieta jest skuteczna. Na stronie https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/oborniki widziałem ofertę takiej diety ale nie mam pojęcia czy warto zwrócić na nią uwagę. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, zdrowie jest najważniejsze, dlatego szukam dla mojego męża ciśnieniomierza. Okazało się, że ma problemy z nadciśnieniem i musi zacząć prowadzić regularne pomiary. Znalazłam kilka modeli w sklepie internetowym Diagnosis i chcę zapytać jakie ją Wasze opinie. Warto tam zamawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, a co powiecie o suplementach diety. Od kilku miesięcy biorę zestaw witamin zamówiony w sklepie internetowym Diagnosis i wydaje mi się, że czuję się lepiej. Czy to możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promec
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jest na pewno regularnie dbać o zdrowie w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 4 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group