Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Finanse jak je zwiększyć
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Endrju
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 23:01    Temat postu: Finanse jak je zwiększyć Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Jak zwiększacie swoje dochody? Kiedyś ledwo mi starczało do pierwszego, ale odkąd korzystam z platformy Bitcoin Bank jest mi lepiej, nie zarabiam dużo, ale te kilkanaście zlotych dziennie na bitcoinie mi wystarcza, bo miesięcznie robi się z tego kilka stówek. Zainteresowanym kryptowalutami odsyłam na https://berich.eu/bitcoin-bank-opinie-recenzja/. Fajnie opisane są też opinie o Bitcoin bank. Korzystaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci nie brakuje podpowiedzi, warto więc sprawdzić i czytać, w zależności od tego, jakie zagadnienie nas interesuje. Tu jest jeden artykuł http://finansepolaka.pl/ktore-blogi-finansowe-warto-czytac/ na temat blogów finansowych, tym, jakie są popularne, czy warto je czytać i w czym mogą one pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassie90
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzam troszkę przyoszczędzić, macie na to jakieś sposoby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryptoman
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 15:07    Temat postu: Pattern Trader Odpowiedz z cytatem

Kryptowaluty to waluty cyfrowe lub wirtualne, które nie są wspierane przez żaden kraj. Pracują nad technologią blockchain, w której transakcje są rejestrowane w księdze publicznej.

Waluta cyfrowa to elektroniczny system płatności, który nie wymaga żadnej formy fizycznej. Stało się popularne w latach 90. wraz z wprowadzeniem Bitcoina, który jest jedną z pierwszych opracowanych kryptowalut. Jego wartość można zmieniać w zależności od popularności i popytu.
_________________
Przeczytaj opinie na temat Pattern Trader
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adell.nikolaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdecydowana na znalezienie pracy graficznej - zdalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 14 Lut 2022, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaki masz budżet, czy masz jakieś oszczędności. Bo można zainwestować i z tego czerpać zyski. Na przykład na https://novafinances.pl/ masz informacje o inwestycjach w projekty deweloperskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o finansach to wejdź tu https://polska-kredyt.pl/. Znajdziesz naprawdę ciekawe artykuły które g a i pomoc w wyborze dobrego kierunku w sprawie finansowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sama wiedza o finansach jest nam niezwykle potrzebna i jeśli chodzi o mnie ja także od jakiegoś czasu się tymi sprawami interesuję. Muszę dodać, że istotnym jest to jak zadbać o własne finanse i muszę przyznać, że takie kwestie są niezwykle istotne i na nich ja teraz polegam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zainteresuje was również unikorona dochodowy . Szczerze mówiąc tutejsza oferta bardzo mi się spodobała, także jest to świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwiększyć finanse mozemy szukajac dodatkowej pracy - moze jakies inwestycje? warto zaplanowac też ubezpieczenie które bedzie nas chronić od niechcianych zdarzeń


______________
https://www.katalus.pl/ubezpieczenia-dla-firm/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group