Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wybrać prawnika?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze lepiej skontaktować się z prawnikiem, adwokatem i mieć jasność, 100% pewność co do tego czy robicie coś źle, dobrze, jakie macie szanse w konkretnej sprawie. Myślę, że tu możecie poszukać pomocy w kancelarii http://adwokat-nawojski.pl adwokata Przemysława Nawojskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o alimenty, rozwody i prawo rodzinne mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego, nie ma skuteczniejszego od niego w Szczecinie i na Wybrzeżu, wiele spraw już wygrał i pomógł wielu ludziom w trudnej sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 12:09    Temat postu: Re: Jak wybrać prawnika? Odpowiedz z cytatem

Karina26 napisał:
Jak wybrać dobrego prawnika?
Skąd to wiadomo, że do kogoś warto iść, a do kogoś nie?

Najlepiej to drogą tzw pantoflową lub z polecenia kogoś znajomego, gdzie mamy pewność wiarygodności danej kancelarii czy prawnika.
Jeżeli potrzebujesz kogoś zaufanego, to w temacie na pewno pomoże Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic. Wiem że są przede wszystkim skuteczni w swoich działaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur911
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kierowałbym się głównie dziedzinami i sprawami, w których dany prawnik się specjalizuje. Przykładowo https://prawnik.one/ zajmują się kradzieżami z konta i oszustwami na olx i pomagają odzyskać pieniądze, które zostały już stracone i wydaje się, że nie zostaną odzyskane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 16 Maj 2021, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dotychczas korzystałam z lokalnej kancelarii ale przestałam w czasach pandemii kiedy znalazłam ofertę ekancelaria.tv Dzięki nim nam dostęp do specjalistów i gwarantowaną odpowiedź na moje pytania w ciągu 24h. Jeśli pisemne wyjaśnienia to za mało to istnieje też możliwość konferencji online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia300
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 9

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim korzystam z listy adwokatów dostępnych na https://zaufanyadwokat.pl/. W zależności o typu sprawy, zawsze znalazłam tam odpowiedniego adwokata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam namiar na dobrego prawnika z Warszawy http://www.adwokat-skiba.pl/. W tej kancelarii pomogli mi z jedną dość zawiłą sprawą z zakresu prawa pracy. Udzielano mi na bieżąco wszystkich informacji, wiedziałam co się dzieje na każdym etapie postępowania sądowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacky.boyle napisał:
Warto czytać rekomendacje i opinie w internecie, najlepiej znaleźć sprawdzonego prawnika właśnie po ocenach innych.


Opinie w internecie są ważną wskazówką.
Jeżeli interesuje Was prawo medyczne to polecam zajrzeć na stronę https://adwokat-seidel.pl/adwokat-prawo-medyczne-warszawa/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktos szukał dobrego adwokata od prawa karnego w Łodzi polecam mecenasa Mariusza Olężałka, ma tu Kancelarię Adwokacką Adwokata dr Mariusza Olężałka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qschinner
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa sprawdzenie księgi wieczystej

PostWysłany: Wto 24 Paź 2023, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgi wieczyste prowadzone są dla wszystkich nieruchomości – zarówno tych tylko gruntowych jak i zabudowanych. Także lokale mieszkalne wyodrębnione z budynku posiadają swoje własne księgi wieczyste. Nabycie nieruchomości wiąże się zawsze z koniecznością dokonania odpowiednich wpisów w księdze wieczystej – w dziale II każdorazowo należy wpisać nowego właściciela lub współwłaścicieli. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w takiej sprawie?
_________________
sprawdzenie księgi wieczystej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group