Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie wybrać okna do domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 16:09    Temat postu: Jakie wybrać okna do domu? Odpowiedz z cytatem

Wybrać coś standardowego, czy może raczej jakąś opcję na zamówienie?
Co waszym zdaniem ma więcej sensu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie masz oczekiwania i wymagania.
Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę okna premium.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ piszą więcej o tym, czym one się różnią od pozostałych.
Generalnie jest to jakaś opcja jeśli oczekujesz podwyższonych parametrów.
Poczytaj tam sobie, zrób sobie rozeznanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaki masz dom, czy klasyczny czy energooszczędny albo pasywny. Od wielu rzeczy zależy jakie okna będą dla Ciebie najlepsze. zależy też jaki masz gust. Jednym podobają się okna białe, innym ciemne. Jeśli chodzi o sam materiał, z którego są wykonane to polecam okna z PVC ja mam okna z firmy Oknoplast. Jest to jedna z bardziej najdoświadczonych firm z dziedziny stolarki okiennej. Wiele osób z mojego doświadczenia posiada okna z ich oferty więc ja również z polecenia zdecydowałem się na nich. Mogę Ci w 100% polecić okna od nich, ponieważ jakościowo są na najwyższym poziomie moim zdaniem. Wszystko wykonane jak należy. Zależało mi, by nie było za bardzo widać elementów łączeń na oknach i w salonie partnerskim Oknoplastu udało mi się takie wybrać wraz ze sprzedawcą. Możesz zobaczyć sobie ich ofertę na https://oknoplast.com.pl/katalogi-produktow/ i poczytać wszystkie szczegóły. My chcieliśmy klasyczne białe okna, takie pasują nam do domu. Dostaliśmy 7 lat gwarancji, a to najwięcej spośród wszystkich firm, w których byliśmy po wycenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa222
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż tyle lat? ja mam 4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2019, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien jest bardzo ważny. Teraz stawia się na oszczędne rozwiązania więc i też okna powinny być bardzo szczelne. Jeśli będziecie szukać odpowiednich aranżacji okiennych to zajrzyjcie sobie na stronkę http://firany.com.pl Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji na firany i zasłony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIĘKNYCH ŚWIĄT! CZYLI KILKA SŁÓW O DEKORACJI STOŁU ŚWIĄTECZNEGO Tam znajdziecie naprawdę sporo fajnych informacji jak sprawić by twój dom był bardziej przytulny i panował w nim fajny klimat. Jeśli nie wiesz co jest modne albo chcesz ożywić swoje pomieszczenie to zobacz jakie triki powinnaś zastosować. Polecam strone bardzo mocno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem za tym aby wybierać z oferty gotowych domów https://www.wolfhaus.pl/ Ile odchodzi nerwów. Jestem osobą, która stawia na komfort, nawet jeśli trzeba by więcej za niego zapłacić. Ale tak szczerze to w Wolf Haus te domy wcale nie są drogie. Zanim coś wybierzecie spójrzcie w ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Mar 2021, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne okna można zamówić również u firmy Atos. Jeśli jesteście z Lublina to polecam ich ofertę, bo na pewno się nie zawiedziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien do domu dla mnie nie był łatwy ale polecił mi szwagier tego https://okna-internorm.pl/ producenta i tam zamówiłem. Okna są solidne, pcv, energooszczędne, ja ogólnie to zadowolony z nich jestem. Także wam też polecam, cena była atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oconnell.randi
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna najlepiej dopasować do wystroju jaki chcemy mieć w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group