Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maszyny budowlane
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 9:09    Temat postu: Maszyny budowlane Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zakupić sprzęt budowlany? Zastanawiam się nad takim zakupem, jednak nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://maszynohurt.pl/ , jednak chciałbym poznać również waszą opinię na ich temat. Co o tym sądzicie?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jay.hahn
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 8 Lut 2021, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno oczekiwać, by sprzęt tak złożony jak maszyny budowlane, funkcjonował całkowicie bezawaryjnie. Prędzej czy później zdarzy się, że któraś część zacznie sprawiać problemy i będziemy musieli ją wymienić. Warto więc wiedzieć, gdzie szukać części zamiennych i jakie wybierać. Jednymi z podstawowych częsci tego typu maszyn są tuleje i sworznie do koparek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 2:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie posprawdzałbym więcej ofert.
_________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozella60
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym narzędziem podczas prac budowlanych są dociski szybkomocujące. Umożliwiają stabilne zamocowanie przedmiotu na stole lub w miejscu roboczym, co jest bardzo istotne dla prawidłowego prowadzenia spawania lub obróbki oraz montażu. Pozwalają na szybką, bezpieczną oraz łatwą zmianę formy wtryskowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
legros.coralie
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszyny budowlane wymagają częstego przeglądu. Pamietajmy o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 21 Lut 2021, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na sprzęcie budowlanym, tym niemniej wiem, gdzie najlepiej taki sprzęt zakupić, bo sąsiedzi i mąż często korzystają z ich oferty https://www.serwisbudowy.com/separatorU14a Akurat dziś mąż szalunki szukał i separartory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat maszyn budowlanych tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia. Ja sama po prostu staram się zadbać o moje sprzęty, ale przy budowie takiego domu jak na przykład https://www.mgprojekt.com.pl/kasia-4 , zostawiam wszystko fachowcom. Nie lubię się komuś mieszać w pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż prowadzi firmę budowlaną uśmiech powiem wam szczerze, że podziwiam go. Ja bym tego nie ogarnęła. Mnóstwo sprzętu, wszystko na bieżąco trzeba ogarniac, serwisować, żeby działało jak należy. A warto tez dodać, że czasami muszą wykonać taką prace, do której nie mają odpowiedniego sprzętu. Ostatnio był im potrzebny podnosnik koszowy Gliwice , ale fajnie się składa, że można takie rzeczy wynająć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senger.reynold
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruszywa to podstawowe materiały wykorzystywane w budownictwie. Piaski, żwiry i łamane kruszywa, zarówno naturalne, jak i sztucznie obrabiane, znajdują bardzo długą listę zastosowań – od użycia w produkcji betonu do dekoracji ogrodu. Do wykończenia podjazdu zdecydowałam się na kupno kruszywa budowlanego z Bielska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gleason.tyrese
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy ław i stóp fundamentowych, ścian żelbetowych, słupów, stropów, schodów, podciągów i innych monolitycznych konstrukcji betonowych, bez szalunków się nie obejdziemy. Aby wykonać konstrukcję z betonu, najpierw trzeba ułożyć szalunki, które następnie wypełnia się mieszanką betonową.
_________________
szalunki budowlane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group