Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

organizacja ślubu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter43
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 19:40    Temat postu: organizacja ślubu Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku ślub planuję urządzić z pompą, w końcu to ma być raz w życiu. Dlatego zależy mi na fajnej oprawie uroczystości. Większość spraw mamy już z narzeczoną załatwione, ale został nam pokaz fajerwerków. Nie wiem gdzie mogę kupić wyrzutnie fajerwerków w dobrej cenie bo sporo będziemy potrzebować. Możecie doradzić w jakim sklepie można taniej kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buster.doyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to na pewno duże wyzwanie, więc trzeba za organizację zabrać się z dużym wyprzedzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to nie jest taka prosta sprawa i wydaje mi się, że jak ktoś zaczyna w końcu planować to zdaje sobie sprawę z tego że bywa to trudne. Dlatego, konsultant ślubny Warszawa może bedzie w stanie Ci jakoś pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grebjan
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 19 Mar 2021, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania do ślubu są bardzo uciążliwe. Jest tyle spraw so załatwienia. Można stracić głowę. Warto poszperać w internecie w poszukiwaniu plannera ślubnego lub poczytać artykuły o organizacji ślubu, żeby to sobie wszystko ułożyć w głowie. Przygotowania do ślubu to jednak piękny czas a kolejne odhaczone sprawy dają wiele satysfakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dulek
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: UK / Londyn

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, że teraz tak ciężko zorganizować ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okon.linnea
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Rzadko kiedy pary decydują się na wynajęcie odpowiedniej osoby, która zajmuje się organizacją. Ja planując ślub zaopatrzyłam się w niezbędne akcesoria. Po pierwsze, planer. Po drugie szereg zakreślaczy pastelowych https://dlabiura24.pl/zakreslacze/ogolne-rodzaj-pastelowe,fo:4436, które mają piękne odcienie. Bardzo mi to ułatwiło planowanie, zakreślacze mimo ciągłego stosowania mało co się zużyły. Dobrze, że ktoś wymyślił tak przydatne gadżety jak ten.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie poczytać trochę o ślubie, czy błogosławieństwie i tym, jak powinno wyglądać to polecam wam zajrzeć pod ten link https://slubnoweselna.pl/blogoslawienstwo-pary-mlodej-jak-powinno-przebiegac/ gdzie znajdziecie naprawdę sporo ciekawych informacji. Jak najbardziej polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabiwuu
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 12:22    Temat postu: organizacja wesela Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela jest jednak trudniejsza niż sądziłam, zwłaszcza gdy jesteśmy zapracowani. Miałam wiele pomysłów na moje wymarzone wesele, wiele inspiracji i wizji, ale nie wiedziałam jak to wszystko połączyć w całość. Pomogła mi wedding planner z https://slubgwarantowany.pl/ Ślub i wesele było cudowne, lepsze niż mogłam sobie wyobrazić. Agata dopięła wszystko na ostatni guzik, dzięki niej nie stresowałam się tego dnia ani minuty. Gorąco polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj na harmonogram przygotowań ślubnych. Myślę, że taka wiedza się przyda. Można bowiem dowiedzieć się tam, w jaki sposób wszystko zorganizować i przede wszystkim się odpowiednio przygotować, bo to jest ważne. Poza tym w ten sposób o niczym nie zapomnicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 14:35    Temat postu: Organizacja ślubu boho Odpowiedz z cytatem

Witamy! Wraz z narzeczonym planujemy ślub w stylu boho na łonie natury. W związku z tematem śluby chcielibyśmy umieścić jadalne owoce leśne w żywych kwiatowych stroikach. Przyjaciel polecił nam sadzonki od Romańskich, zachęcając ich bezkonkurencyjną ofertą. Czy są tu jacyś znawcy ich usług i chcieliby się podzielić opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group