Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy ze słuchem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 13:52    Temat postu: Problemy ze słuchem? Odpowiedz z cytatem

Miał ktoś z was kiedykolwiek problemy ze słuchem? Bo ja miałem i zacząłem stosować auresoil sensi & secure, który naprawdę mi pomógł. A może wy znacie jakieś ciekawe olejki do uszu o podobnym zastosowaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatkamaje
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to po konsultacji lekarza, bo ja bym się bala od tak brać to są jednak uszy język
_________________
www.anadent.pl - > Dentysta Warszawa Śródmieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo praktycznych porad jak dbać o higienę uszu znalazłam tutaj: https://www.aptekagalen.pl/blog/czyszczenie-uszu . Ciekawy artykuł. Warto skorzystać z proponowanych produktów, dzięki którym dbanie o uszy i słuch jest dużo prostsze i bezpieczniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to uciążliwe, zarówno dla osób, które mają problem ze słuchem, jak i dla osób z ich otoczenia. Poradzenie sobie z tym problemem to akurat nic trudnego, wystarczy tylko dobrać odpowiedni aparat słuchowy. Skorzystajcie może tu z pomocy firmy https://aparaty-sluchowe.info/cennik/ i proponowanych tu bezpłatnych badań słuchu, od tego wypadałoby zacząć, a i też znajdziecie tu aparaty słuchowe z solidnych, sprawdzonych marek. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grażyna29
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuch jest w naszym życiu bardzo ważny i gdy jego tracimy należy pójść go zbadać. Ja własnie jestem już umówiona na wizytę u https://www.geers.pl/ po tym jak wykonali oni mi wstępne badanie słuchu online. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i wam rónwiez polecam zaglądnąć na ich stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 29 Sie 2021, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To poważne tematy, więc absolutnie nie powinniście tego lekceważyć. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, że dobrym pomysłem mogłoby być postawienie na takie rozwiązania jak chociażby https://ktomalek.pl/leki-otologiczne-do-uszu/k-1868/1 więc po prostu tam zajrzyjcie. Czuję, że może być to dla Was bardzo cennym wsparciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojego dziecka przez nadmiar woskowiny pojawiły się problemy ze słuchem, w aptece polecono mi spray vaxol z oliwą z oliwek, działa świetnie, aplikacja jest tak delikatna, że jest praktycznie niewyczuwalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto wspomnieć, że taki stan może mieć bardzo wiele różnych przyczyn. Przykładowo warto tutaj wspomnieć o nadmiernej ilości woskowiny. Jej nadmiar może występować np. u pacjentów stosujących aparaty słuchowe. Co więcej, miałam okazję przeczytać na tej https://www.fonix.pl/higiena-uszu/skad-sie-bierze-nadmierna-ilosc-woskowiny-skad-wiadomo-jaka-jest-prawidlowa-jej-ilosc/ stronie w internecie, że: "Należy również wspomnieć o pacjentach z chorobami skóry, np. atopowym zapaleniem skóry. Mechanizm oczyszczania przewodu słuchowego zewnętrznego u nich może być także upośledzony, w związku z czym dojdzie do nagromadzenia naskórka, co spowoduje zaczopowanie drogi odpływu." Jak więc widać, taki problem może dotknąć wiele osób. Dlatego warto zadbać o higienę uszu. Dobrze jest zrezygnować z patyczków i zastosować odpowiedni spray. To drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej bezpieczne, a także wygodne w użyciu. Swoją drogą, polecam dowiedzieć się na ten temat więcej. Sama stosuje taki spray u siebie i swoich dzieci i widzę poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto chodzić do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seweryn
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 92

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś roku zauważyłem, że mam ewidentny z tym problem, bo siedząc na spotkaniach z klientami coraz częściej czegoś nie dosłyszę. Tu więc wbiłem na stronę https://sluchnaplus.pl/rejestracja/ umawiając się na darmowe badanie słuchu w mojej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group