Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciesz się swoim czasem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mila galishasa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 15:44    Temat postu: Ciesz się swoim czasem Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju każdy hazard związany z grami - bilard, karty, backgammon... - jest uważany za perwersyjny. Ale szachy to też gra, a ludzie grają w nie również dla pieniędzy. Nie należy więc przejmować się tym, co mówią ludzie: "Jesteś złośliwy, wydajesz pieniądze na coś nieznanego". Dlaczego nie jest wadą, jeśli ktoś przez całe życie zbiera słonie i daje za nie pieniądze? Wręcz przeciwnie, docenia go: "Jaki dobry człowiek! On ma kolekcję!" Niektórzy ludzie czerpią przyjemność z kolekcjonowania, inni z kupowania dwóch garniturów. Sprawia mi przyjemność wydawanie pieniędzy w kasynie://polskie-kasyna-online.pl/automaty/: w nadziei na wygraną. I to nie jest chciwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarno
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 21

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie ma znaczenia, kiedy grasz. Moim zdaniem najważniejsze jest, aby wybrać dobre place zabaw. I vulkan vegas logowanie jest właśnie takie! Jeśli wcześniej tu nie grałeś, nie marnujesz szczęśliwego czasu! Tutaj na pewno będziesz miał szczęście. Koniecznie wypróbuj wszystkie akcje i bonusy. I nie zapomnij skorzystać z oferty powitalnej od.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dupo
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abdul.pacocha
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykorzystaj swój czas w taki sposób, jaki tylko pragniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monaawed
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 16:35    Temat postu: czas Odpowiedz z cytatem

O tak! Oby jak najleiej wykorzystać ten czas. Gdy mam chwilę uwielbiam zajrzeć na strone vod https://ogladaj.to/ i obejrzć coś co faktycznie zmieni moja perspektywę. A co najważniejsze oglądam to za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnym czasie lubie posluchac muzyki klasycznej. Zakladam sluchawki na uszy, siadam wygodnie w fotelu i rozkoszuje sie dzwiekami. Ostatnio to pomaga mi bardzo projekt https://pendereckisgarden.pl/pl/ bo dodatkowo przenosi mnie do ogrodu Pendereckiego, gdzie moge tez poznac ciekawostki o naszym tworcy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group