Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliszja69
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo stosujemy się do odpowiedniej diety aby zrzucić zbędne kilogramy, albo możemy skorzystać z medycyny która jest bardzo rozwinięta i profesjonalnie wykonana przyniesie dobre rezultaty
_________________
Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna: https://www.ciesinski.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 1 Gru 2020, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że trener osobisty byłby pomocny przy odchudzaniu, bo dobierze każdemu ćwiczenia, liczbę powtórzeń, czas treningu, tak by osiągnąć zamierzony cel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na catering dietetyczny z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie i smacznie a już samo to wiele daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić https://www.maksimumformy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A uskuteczniacie jakiś sprawdzony trening domowy ? Przyznam, że się trochę zasiedziałam i szukam dobrego sposobu na zrzucenie kilku kg no i generalnie chciałabym trochę się rozruszać. Jakie macie swoje ulubione ćwiczenia? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikisi
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Gru 2020, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnoć 60% sukcesu buduje się w kuchni, 20% na treningu a 10% inne czynniki. Warto zatem zacząć od diety!

Temat rzeka, najważniejsze to myśleć długoterminowo - jedzenie posiłków, które nam nie smakują, dużo ograniczeń wobec produktów które lubimy może być skuteczne, ale często tylko na krótką metę.

O wiele lepsze jest zdrowe podejście do tego co jemy. Szukanie zdrowszych odpowiedników np. cukier zastąpić miodem, słodzone napoje zastąpić koktajlami owocow-warzywnymi, zamiast kebaba z fast-fooda zrobić wersję fit w domu... W dobie internetu fit przepisów jest całą masa.

Co do stricte tematu diety - tutaj też warto wybrać taką, która zawiera nasze ulubione produkty - czytaj https://abczywienia.pl/dieta-odchudzajaca. Czy to wegańska, ketogeniczna, śródziemnomorska czy tradycyjna zbilansowana - może dawać świetne efekty, jeśli tylko trzymamy się zasad. I tutaj zataczamy koło - żeby wytrwać przy założeniach diety, musi ona zaspakajać nasze kubki smakowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie kriolipoliza Kraków jest świetnym zabiegiem i do tego dostępnym w gabinecie https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/kriolipoliza-odchudzanie-zamrazanie-tkanki-tluszczowej.php sami skorzystajcie z ich usług, a się przekonacie, że są super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaSmiley
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skupiłam się przede wszystkim na diecie. Nie mam zbyt dużo czasu na zdrowe gotowanie więc znalazłam bardzo wygodną dietę pudełkową w Krakowie. To plus ćwiczenia działa fantastycznie jeśli chodzi o utratę wagi.

Ostatnio zmieniony przez AnitaSmiley dnia Sro 3 Lut 2021, 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 23 Sty 2021, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz odchudzanie to koniecznie skonsultuj się z dietetykiem. On dopasuje dla Ciebie odpowiednie żywienie i wytłumaczy Ci, co i kiedy powinnaś jeść. Na tej stronie poczytasz sobie, na czym polega taka konsultacja dietetyczna i dlaczego warto się na nią zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pią 12 Lut 2021, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma zamiar zakupić sobie jakieś sterydy to polecam zerknąć na stronę sterydy tutaj jest bogata oferta na sterydy. Sklep ten oferuje tanią i szybką dostawę, która realizowana jest za pobraniem. Bezpiecznie zamówicie dobre i polecane produkty. Polecam zajrzeć na ofertę tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 326 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group