Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem domku na urlop
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2020, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na oferty wynajmu takich kampervanów, sama miałam okazje takim https://www.motorhome.pl/oferta/volkswagen-grand-california/ wypoczywać na Mazurach w tym roku i przyznam, że warunki jak w niejednym luksusowym hotelu a nie ma porównania nawet jeśli chodzi o relaks i widoki. Zachęcam, nawet teraz wczesną jesienią np. w Bieszczadach spędzić choć weekend
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pefle
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym polecał takie rozwiązania dla osób młodych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klangworth
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 16 Sty 2021, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie domków letniskowych na okres wakacyjny to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli planujemy wyjazd w większej ekipie. Warto tylko znaleźć naprawdę atrakcyjną lokalizację, gdzieś w pobliżu kąpieliska.
_________________
domki ślesin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się strona firmy jaką jest https://ecomobilehome.pl/ gdzie można nabyc domek holenderski. Dzięki takim rozwiązaniom można zaoszczędzic bardzo dużo na budowie nowego domku. Mam nadzieję że uda mi się zamówic taki gotowy domek przed latem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze tak robię, że jeśli mam jechać z rodziną na urlop, to po prostu wynajmujemy jakiś domek letniskowy przy jeziorze i cały czas kąpiemy się w wodzie, albo chodzimy na ryby. Wszystko całą rodziną. uśmiech Dzieci już rosną i w https://barduta.pl/ postanowiliśmy dokupić nową mniejszą wędkę dla nich. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kariX12
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę wycieczki zorganizowane z Itaką od domku zawsze poznam wtedy więcej miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny za wynajem domków czy pokoi są coraz wyższe, a to głównie one zawyżają koszty urlopu. myślę że jak ktoś często wyjeżdża, ma dużą rodzinę, czy też chce dobrze zainwestować to powinien wybrać domki całoroczne mobilne i postawić je na działce w ładnym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monaawed
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 16:45    Temat postu: domek Odpowiedz z cytatem

Naoglądałam się ostatnio filmów na vod https://ogladaj.to/ o wakacyjnej bestrosce i zamarzyłam o małym wypadzie na weekend gdzieś gdzie można dobrze odpocząć. Znacie jakieś fajne miejsca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olapi
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię takiej opcji spędzania urlopu. Wolę wykupić sobie wycieczkę w biurze i mieć wszystko zapewnione w Hotelu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group