Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suszarka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 16:31    Temat postu: suszarka Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad zakupem nowej suszarki do prania . Znajome mówiły zę Suszarka PerfectCare 700 bardzo dobrze się sprawdza.Ktoś was korzysta z takiego urządzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Electrolux ma bardzo fajne urządzenia ja mam suszarke z tej linii i kilka innych urządzeń AGD i wszystkie są świetne, dobrze mi się ich używa. Mam co prawda inny model suszarki ale też z tej linii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kayli.bahringer
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie suszarkę Philips.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach kupić sobie nową suszarkę, ale już taką bardziej profesjonalną i żeby oczywiście miała jonizację. W ogóle jak byłam w sklepie Media Expert https://goo.gl/maps/ktYwfT32dsirmVRw9 , to niektóre są już takie naprawdę nowoczesne suszarki i to takich znanych marek. Ceny wiadomo różne, zależy od modelu i funkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowa spółka wiele ułatwia w początkowej fazie zakłądania firmy,a najlepszą ofertę sprzedaży ma Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są teraz przeróżne urządzenia, można znaleźć super suszarki z wieloma fajnymi funkcjami i to wcale jakoś nie kosztują bardzo dużouśmiech Jak potrzebujecie nowego sprzętu to Dyson Supersonic. Czytałam dużo opinii, porównywałam produkty i wydaje mi się, że to będzie jeden z lepszych wyborów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam suszarkę z tej serii Electroluxa, bardzo sobie chwalę. Zresztą, cały zestaw - pralka i suszarka jest godna polecenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group