Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poród z komplikacjami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 12:59    Temat postu: Poród z komplikacjami Odpowiedz z cytatem

hej, czy w przypadku którejś z was został popełniony błąd medyczny przy porodzie? Miał jakieś dalekosiężne skutki? Pytam, bo trochę się boję porodu, a jeszcze od koleżanek nasłuchałam się strasznych historii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja miałam drobne komplikacje przy porodzie ale nic groźnego nie stało się ani mi ani dziecku. Mam jedynie taki problem, że choć od tamtej opory minęło 1,5 roku nadal nie mogę stosować tamponów podczas miesiączki z powodu wyraźnie odczuwanego dyskomfortu. Na stronie https://www.myob.pl/odkryj-tampony-obr przeczytałam, że kobieta która już rodziła powinna wybrać inny tampon niż ta, która jeszcze nie była nigdy mamą. Być może ja właśnie źle dobieram, choć nie mam takiej pewności.
Pamiętaj natomiast, że jeśli z winy personelu szpitala Ty lub dziecko ponieślibyście uszczerbek na zdrowiu, powinnaś walczyć o odszkodowanie. Życzę Ci natomiast aby wszystko przebiegło spokojnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie rodziłam, wszystko w sumie przede mną, ale kiedyś poroniłam i tak , popełniono błąd. Bo jednak dziecko było żywe, a mówiono mi, że nie i usunięto mi ciążę tak, że do teraz mam problemy.. Ech, nie chcę o tym mówić. Teraz znów jestem w ciąży i liczę, że nie stanie się tak samo. Sprawdzam też co przyspiesza gojenie ran pooperacyjnych , żeby nie cierpieć zbyt długo po porodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w sumie nie bylo źle, troche lekarze zwlekali z zakonczeniem porodu przez cc i syn nieco niedotleniony ale ogolem jest zdrowy i rozwija sie ladnie. Pomocny byl dla mnie wpis https://tantumrosa.pl/pierwsze-dni-po-porodzie-jak-poradzic-sobie-z-nowym-wyzwaniem-i-zadbac-o-prawidlowa-pielegnacje-ciala/ o tym jak o siebie dbac bo jednak tego czlowiek nie wie a taka wiedze posiadac powinien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem stres, zwłaszcza jak to jest pierwszy poród i w sumie jedna wielka niewiadoma jak to jest w trakcie. Każda kobieta ma nieco inne doświadczenia i odczucia. Najważniejsze żeby z mamą i maluszkiem było wszystko w porządku. Ja rodziłam w Medicover w Warszawie. Dlatego tam, że wcześniej bratowa tam rodziła więc miałam informacje z pierwszej ręki. Opieka, podejście na każdym kroku wręcz wzorowe. Co sama teraz też mogę potwierdzić. A poczucie bezpieczeństwa jest w tym czasie mega ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sob 23 Sty 2021, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam poród przebiegł u mnie dość gładko, dzięki https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ uzyskałam zaświadczenie do cesarskiego cięcia, ponieważ bardzo bałam się porodu metodą naturalną i nie wyobrażałam sobie tego, z powodu moich lęków, wiem, że nie byłabym w stanie. Na szczęscie w Psychomedicu bardzo mnie wsparli i pomogli uporać się ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie poród był bardz ok, ale rodziłam prywatnie - w szpitalu Medicover. Tam nie tylko jest super opieka ale i warunki. Własny pokój, własna łazienka. To naprawdę dużo daje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group