Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecko w planie i palenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacperwiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 13:43    Temat postu: Dziecko w planie i palenie Odpowiedz z cytatem

Cześć, próbuje rzucić skutecznie Palenie ze względu ze staramy się z mężem o dziecko i nie chciałabym w trakcie ciąży być uzależniona. Macie może jakieś skuteczne sposoby aby już zacząć terapie rzucania?

Czy takie tabletki mogą być skuteczne ? https://aptisan.pl/leki-na-rzucenie-palenia/tabletki-na-rzucenie-palenia Nigdy jeszcze nie próbowałam, żadnych plastrów i tabletek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Nie 30 Sie 2020, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma takiej możliwości w ogóle. Czyli jeśli chcę mieć dziecko, nie palę, choćby nie wiem co. Tym bardziej że palenie mimo wszystko zmniejsza płodność. Ja w ogóle nie wiem, co zrobię, ale na pewno się do tego przygotuję, nawet sprawdzając, czy wołowina dla niemowląt jest właściwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 14 Gru 2020, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiej mowy, najwazniejsze jest zdrowie dziecka bez dwoch zdan. My tez dodatkowo zdecydowalismy sie przy porodzie na pozyskanie krwi pępowinowej w Diagnostyka Bank komórek macierzystych. Dzięki temu mamy zbaezpieczenie w razie jakiejs choroby w przyszlosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie musisz rzucić palenie bo może ono doprowadzić nawet do śmierci łóżeczkowej dziecka. Tutaj https://whisbear.com/pl/blog/bezpieczny-sen-malucha-w-lozeczku/ w tym artykule masz napisane jak zapewnić dziecku bezpieczny sen aby wyeliminować tą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko będzie zależało od twojej woli. Znam osoby, które rzuciły palenie praktycznie z dnia na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marpfys
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palenie należy do teratogenów czyli środków szkodzących ciązy jeżeli bardzo chcesz miec dziecko to jestem przekonany, że bardzo szybko przestaniesz palić.
_________________
Endokrynolog to lekarz zajmujący się zaburzeniami funkcjonowania gruczołów wydzielania wewnętrznego. https://endokrynolog.nafundusz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 6 Lis 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na współprace z najlepszymi nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli chcecie zadbać o odpowiedni sen Waszego dziecka, to osobiście mogę Wam polecić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie wysokiej jakości śpiworek do spania dla dziecka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group