Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spokojny sen..
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reloks
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 15:16    Temat postu: Spokojny sen.. Odpowiedz z cytatem

Mam problemy ze snem i poszukuje czegoś, co pomoże mi zasnąć w spokoju. Czy ktoś z was zna te poduszki relaksacyjne
- jak się wam śpi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Nie 24 Sty 2021, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z problemem bezsenności walczyłam bardzo długo, próbowałam naprawdę wielu sposobów, ale nic nie przyniosło efektów. W końcu zdecydowałam się na terapie i tak trafiłam do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Okazało się, że problem leży głębiej, dlatego też moje samodzielne próby nie przynosiły żadnych efektów. Jeżeli ktoś tu ma podobny problem to nie ma co zwlekać i warto udać się do specjalisty, ja żałuję, że zdecydowałam się na to tak późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Nie 28 Lut 2021, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pomogły trzy rzeczy: http://normotech.pl/normosfera/ w sypialni, poduszka ortopedyczna dopasowana przez fizjoterapeutę oraz psychoterapia. Przed tym walka z bezsennością trwała niemal 10 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Nie 28 Mar 2021, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli śnią wam się szczury, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://kobiecystyl.pl/sennik-szczur-jak-interpretowac-sny-o-szczurach/ . Macie tam namiar na sennik, który wszystko dokładnie tłumaczy. Najlepiej zapisać sobie to, co nam się śniło i potem sprawdzić co taki sen oznacza. Myślę, że warto, aby się nie zamartwiać i nie zaprzątać sobie myśli swoim snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pianino
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pora zmienić coś w diecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3632

PostWysłany: Pon 8 Maj 2023, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepem w którym wyposażysz się w wysokiej jakości pościel która zapewnia odprężenie i zdrowy sen jest https://www.sklep.myalpaca.eu/pages/poduszka-z-alpaki-50-x-90-cm Ich produkty wykonane są z włókien alpak które posiadają wyjątkowe właściwości termoregulacyjne i hipoalergiczne. Sprawia to że nie zatrzymują wilgoci i nie pozwalają na rozwój roztoczy. Z całą pewnością otrzymacie od nich doskonałą pościel w bardzo korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mwilderman
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są najważniejsze korzyści ze spania na takiej właśnie poduszce? Przede wszystkim wspomagają one procesy regeneracyjne, jakie odbywają się w czasie nocnego odpoczynku. Ze względu na swoją miękkość i delikatność, dbają o Twoją wygodę. Dzięki swojej sprężystości gwarantują lepsze dopasowanie do kształtu ciała. Sprawdźcie również te porady - https://ddtorun.pl/pl/644_artykuly-sponsorowane/35132_nowoczesne-poduszki-z-pierza-jakie-sa-ich-zalety-i-gdzie-je-najlepiej-kupic.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam porządnej jakości kołdry https://bellastoria.pl/koldry-letnie-zimowe-caloroczne-4-pory-roku które sprawią, że na pewno się wyśpimy. Powiem szczerze, że dopiero jak zmieniłam pościel, to stwierdziłam jak wielkie ma to znaczenie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arrabar
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zacznij biegać/ćwiczyć przed snem? Jak nie będziesz mieć siły po treningu, to zaśniesz od razu Very Happy

_____________________
Największe mity o zaćmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabell35
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Paź 2023, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Zamierzam zakupić materac online, ale nie mam pewności, który sklep internetowy oferuje najwyższą jakość produktów. Czy macie doświadczenia z zakupami materacy online? Możecie polecić konkretny sklep, który oferuje wysokiej jakości materace i zapewnia dobrą obsługę klienta?
_________________
Materace kieszeniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group